acer logo 150x58

Acer Teknik Servis

Acer teknik servisimizde (özel servis) Acer markalı tüm notebook, tablet ve masaüstü bilgisayarların yazılım ve donanım kaynaklı arızalarına çözüm üretiyoruz. Alanında uzman teknik servis ekibimizle ve ağırlıklı olarak orijinal parçalarla yaptığımız tüm tamir ve onarım işlerine garanti veriyoruz.

Kırılan, bozulan ya da herhangi bir sebeple problem yaşadığınız Acer markalı cihazlarınız için güvenilir bir teknik servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Acer teknik servisimizden ekonomik fiyatlarla hızlı, etkili ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Servisimizde Acer şarj adaptörüAcer bataryaAcer LCD ekranAcer klavye, Acer anakart ve Acer ekran kartı gibi tüm orijinal yedek parçaları bulabilir ve bunların değişim-montajını yaptırabilirsiniz.

Acer Notebook Teknik Servis

acer notebook tamiri 300x169 1 300x169

Acer notebook bilgisayarlarınızda meydana gelen arızalara hızlı ve etkili çözümler için hizmetinizdeyiz. Acer notebook teknik servisi olarak tüm yazılım ve donanım kaynaklı sorunlar için yanınızdayız. Ayrıca yapılan işlemlerde parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Servisimizde Acer notebook bilgisayarlarınız için ücretsiz arıza tespiti hizmeti sunulmaktadır. Servisimize getirdiğiniz notebooklarınıza ait arızalar tespit edildikten sonra dilerseniz tamir, bakım ve orijinal parça değişimi gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Acer notebook teknik servisi olarak notebook bilgisayarlarınızı en kaliteli şekilde onarıyoruz. Müşteri odaklı çalışma yöntemimiz ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefimizden asla ödün vermiyoruz.

Acer notebook bilgisayarınız ile bilgi almak ya da karşılaştığınız sorunlar hakkında detaylı bilgi edinmek için 0312 435 40 40 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Acer Tablet Teknik Servis

acer tablet tamiri 300x169 300x169

Acer teknik servis hizmeti kapsamında Acer tablet teknik servis hizmeti de sunmaktayız. Acer tabletlerinizin tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlarına hızlı şekilde çözüm üretiyoruz ve mümkün olan en kısa sürede cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

Acer tablet teknik servis hizmetimizde dokunmatik çalışmama sorunu, ekrana görüntü gelmemesi, şarj soketinin kırılması, bataryanın çabuk bitmesi, dokunmatik kırılması veya çatlaması, Acer tabletin açılmaması gibi sorunlarla karşılaştığınızda servisimizden güvenilir hizmet alabilirsiniz. Orijinal yedek parçalarla ekonomik çözümler için firmamız her zaman yanınızda.

Acer tabletlerinizin problemleri hakkında 0312 435 40 40 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?