Acer Teknik Servis

Acer teknik servis olarak, acer notebook, tablet ve masaüstü bilgisayarların yazılımsal ve donanımsal tüm problemlerine firmamızda kısa sürede, etkili ve garantili olarak siz müşterilerimize çözüm sunulmaktadır.

Acer teknik servisimiz Acer notebook ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları için uygun fiyat ile cihazlarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bakım işleminin yanı sıra her türlü yazılımsal ve donanımsal eksikliklerin giderilmesi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Acer şarj adaptörü, Acer batarya, Acer LCD ekran, Acer klavye, Acer anakart, Acer ekran kartı gibi bir çok ürünün orijinal olarak şatışını ve montajını servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Acer Notebook Teknik Servis

Acer notebook teknik servisi; Acer notebook bilgisayarlarınızda oluşan sorunlara hızlı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Acer notebook bilgisayarınız ile tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlara hızlı ve etkili çözüm sunuyoruz. Ayrıca yapılan işlemlerde parça değişimlerine garanti de vermekteyiz.

Servisimizde Acer notebook bilgisayarlarınız için ücretsiz arıza tespiti hizmeti sunulmaktadır. Servisimize getirdiğiniz notebooklarınıza ait arızalar tespit edildikten sonra dilerseniz tamir, bakım ve orijinal parça değişimi gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Acer notebook teknik servisi olarak notebook bilgisayarlarınızı en kaliteli şekilde onarıyoruz. Ayrıca servisimize bıraktığınız notebook bilgisayarlarınızı mümkün olan en kısa sürede sizlere problemi giderilerek siz müşterilerimize cihazınızı teslim ediyoruz. Önceliğimiz siz müşterilerimize en etkili çözümü sunmaktır.

Acer notebook bilgisayarınız ile ilgili teknik sorunlarla ilgili 0312 435 40 40 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Acer Tablet Teknik Servis

Acer teknik servis hizmeti kapsamında siz müşterilerimize Acer tablet teknik servis hizmeti sunmaktayız. Acer tabletlerinizin tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlarını hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz ve mümkün olan en kısa sürede cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

Acer tablet teknik servis hizmetimizde dokunmatik çalışmama sorunu, ekrana görüntü gelmemesi, şarj soketinin kırılması, bataryanın hızlı bitmesi, dokunmatik kırılması veya çatlaması, acer tabletin açılmaması gibi sorunlara etkili ve hızlı çözüm uzman personellerimiz tarafından siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda en uygun fiyatlarla giderilmektedir.

Acer tabletlerinizin problemleri hakkında 0312 435 40 40 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Acer Tablet Tamiri

 

asus notebook tamiri

Acer Notebook Tamiri