Acer Tablet Ekran Değişimi

 

acer tab1 min 300x169Servisimizde Acer tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Tablet ekran değişimi işleminde en iyi sonucu almak için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Acer teknik servis Ankara (özel servis) olarak yaptığımız işlemler ve parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Tablet bilgisayarlarda en sık karşılaşılan sorunlardan biri de ekran kırılması ya da bozulmasıdır. Çarpma, düşme ve üzerine çeşitli sebeplerle baskı uygulanması gibi sebeplerle tablet ekranları kırılarak kullanılamaz hale gelebilmekte. Çatlayan, kırılan ya da dokunmatik alanı zarar gören tablet ekranlarının tamiri mümkün değil. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde tek çözüm ekran değişimi. Cihazınızın garanti süresi dolmasa bile ekran kırılması, kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için ekran değişimi ücret karşılığında yapılıyor.

Piyasada Acer’ın pek çok tablet bilgisayar modeli bulunuyor. Bu tabletlerden bir kısmının ekranı LED bir kısmı da LCD sistemi kullanılarak üretiliyor. LED ekranlar, LCD ekranlardan çok daha ince, daha parlak ve daha pahalıdır. Çok ince ve hassas şekilde dizayn edilen ekranların tecrübeli ve güvenilir ellerde değiştirilmesi gerekiyor. Ekran değişimi, dikkat ve hassasiyet gerektiren bir işlem. Sadece ekranın orijinal olması yetmiyor, değişim için kullanılan ekipmanların ve sistemlerin de mutlaka kaliteli ve yeterli olması şart.

acer tab2 min 300x168Acer Teknik Servis Ankara

Acer teknik servis Ankara olarak Acer ve uluslar arası sektörel kurumlar tarafından onaylı orijinal yedek parça ve ekipman kullanıyoruz. Alanında deneyimli teknik ekibimizle, cihazınızın arızası ne olursa olsun en etkili ve ekonomik çözümleri üretiyoruz. Tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ve garantili ürün kullanıyoruz. Cihazınızda kullanıcı hatası dışında herhangi bir sorun yaşarsanız derhal garanti kasamında işlem yapıyoruz.

Acer tablet ekran değişimi sırasında cihaza format atılmaz. Tabletinizin hafızasındaki dosyalar, fotoğraflar, bilgiler, kayıtlar ve kişisel tüm ayarlarınız olduğu gibi kalır, silinmez. Ekran değişimi sonrası görüntü kalitesi, çözünürlüğü ve parlaklığı da değişmez. Tabletinizi ilk günkü kalitesiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Acer tablet ekran değişimi için Acer teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?