Acer Teknik Servis

 

Acer teknik servis Ankara (özel servis) olarak Acer laptop, notebook, masa üstü bilgisayar ve tablet bilgisayarların her türlü bakım, onarım ve parça değişimlerini yapıyoruz. Servisimizde cihazlarınız için parça değişimi gereken durumlarda ağırlıklı olarak Acer orijinal yedek parça kullanıyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

acer2 min 300x153Acer cihazlarınızda meydana gelen yazılımsal ve donanımsal tüm sorunları mümkün olan en kısa sürede, etkili ve garantili şekilde çözüyoruz. Acer teknik servis ekibimiz, getirdiğiniz Acer cihazınızdaki arızayı tespit ettikten sonra fiyat bilgisini verip sizden onay alarak onarım işlemlerine başlar.

Servisimizde Acer LCD ve LED ekran değişimi, Acer anakart, Acer orijinal batarya ve Acer ekran kartı değişimi gibi tüm yedek parça değişim hizmetleri yapılmaktadır. Ankara’nın en eski ve köklü bilgisayar firmalarından Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Acer teknik servisi olarak hızlı, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Servisimizde Acer orijinal batarya ve şarj adaptörlerini de bulabilirsiniz.

Acer Teknik Servis Sıvı Teması Temizliği

Dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan su dökülmesi ve sıvı teması gibi istenmeyen durumlarda cihaz ilk anda çalışsa bile oksitlenmeye bağlı olarak daha sonra geri dönüşü olmayan hasarlar oluşabilir. Bu sebeple sıvı teması halinde en kısa sürede cihazınızı servise getirmesini öneririz. Sıvı teması sorunu yaşanan Acer bilgisayarlarınızı servisimizde uygun ekipmanlarla temizleyip ilerde sorun yaşamanızı önlüyoruz.

acer1 min 300x262Acer Kasa ve Menteşe Tamiri

Acer diztüstü bilgisayarlarda meydana gelen kasa ve menteşe kırılması gibi durumlarda da tamir ve değişim hizmeti veriyoruz. Acer bilgisayarınızda mevcut durumda herhangi bir sorun olmasa bile bakım yaparak cihazın hassas parçalarının ilerde arızalanıp daha büyük masraflar çıkarmasını da önlüyoruz. Acer konusunda uzman teknik ekibimizden tamir ve bakım haricinde cihazınızla ilgili diğer konularda da ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Acer cihazlarınızla ilgili her türlü problem için Acer teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz. Servisimize e-posta atarak ya da canlı destek uygulamamızla da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?