iPhone 6 Plus Batarya Değişimi

 

iphone 6 plus one minServisimizde orijinal iPhone 6 Plus batarya değişimi yapıyoruz. 30 dakika içinde batarya değişimini yapıp cihazı teslim ediyoruz. Orijinal batarya değişimlerine servis garantisi veriyoruz. Özel iPhone Teknik Servisi olarak tamir bakım gerektiren tüm Apple cihazlarına etkili hızlı çözümler üretiyoruz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor ancak Türkiye’nin her yanından bize kargoyla cihaz gönderebilirsiniz.

Apple, iPhone 6 Plus’ı 2014 yılında tanıtarak dünya genelinde satışa sundu. Satış rekorları kıran iPhone 6 ve 6s ve 6 Plus, hala yaygın şekilde kullanıyor. Özel iPhone teknik servis olarak ekran, batarya ve hoparlör değişimi ile diğer tüm işlemler için kaliteli çözümler üretiyoruz. İPhone 6 ve 6s ve 6 Plus telefonlarınızdaki donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

Orijinal iPhone 6 Plus Batarya Değişimi

Batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına dönüyor. Kaliteli işçilikle orijinal batarya değişimini yaklaşık 30 dakika içinde yapıp telefonunuzu teslim ediyoruz. Batarya değişimi sırasında telefona format atmıyoruz, bu sayede verileriniz, fotograf ve videolarınız kesinlikli silinmiyor. Cihazınızda veri kaybı yaşanmıyor.

Tüm telefonlarda olduğu gibi iPhone cihazlarda da orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Servisimizde deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. İPhone batarya değişimi ve direk konular hakkında servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Apple Telefon Teknik Servis

Apple telefon teknik servisi Ankara olarak tüm Apple marka akıllı telefonlara hizmet veriyoruz. iPhone telefonlarınızın kırılan ekranlarını, servisimizde uygun fiyatlara orijinal ve garantili yedek parçalarla değiştiriyoruz. Özel Apple teknik servisimizde yazılımsal sorunlara da profesyonel ekibimiz ile çözüm üretiyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması ya da kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları da gideriyoruz. Ayrıca Apple telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması sonucu meydana gelen oksitlenme, cihazın açılmaması ve dokunmatik panelin çalışmaması gibi sorunlara da çözüm üretiyoruz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor ancak kargoyla tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Servisimize getirilen ya da kargoyla gönderilen cihazları çoğunlukla aynı gün yapıp teslim ediyoruz. Eğer parça temini gerekirse cihazlarınız bizde en çok 1-2 gün kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?