Apple Teknik Servis

Apple Notebook Teknik Servis

Ankara Apple Servisi olarak Apple Zenfone Akıllı Telefonlara, Apple Laptoplara Apple tablet ve tüm Apple bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Apple Ankara Teknik Servisi olarak tüm Apple zenfone telefon ekran değişimleri, telefon teknik servis hizmetleri, Apple telefon pil ve batarya değişimleri, Apple laptop dizüstü bilgisayarların onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Tüm Apple telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.  Apple laptop, bilgisayar ve telefonlarda;  kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, hdd (hard disk), ekran kartı, ram,klavye, ssd disk değişimi gibi işlemleri alanında en deneyimli personellerle garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı Apple cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Apple telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yaparak hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

Tüm Apple cihazlara Orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Apple Orijinal batarya, ojinal Apple ekran değişimi, Orijinal Apple adaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Yapılmış olan tüm onarımlarımızda Orijinal Apple yedek parçalarını kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde Orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal Apple batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza çok daha maliyetli ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana firmamız gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Apple Telefon Teknik Servis

Apple telefon teknik servisi Ankara olarak Apple marka akıllı telefonların tamiri firmamızca yapılmaktadır.

Akıllı telefonlarınızın ekran kırılması durumunda servisimizde uygun fiyatlara değişimi yapılmaktadır. Ayrıca değişen parça için siz müşterimize firmamızdan garanti verilmektedir.

Apple telefon teknik servisimizde yazılımsal sorunlara profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm sağlıyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları da servisimizde tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Ayrıca Apple telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması gibi durumlarda oluşan oksitlenme sonucu açılmayan veya dokunmatik kısmının çalışmaması gibi durumlar servisimizde tamiri yapılmaktadır.

 

Apple Tablet Teknik Servis

Apple tablet teknik servisi olarak tüm tabletlerin tamirini servisimizde yapılmaktadır. Yapılan işlemlerde parça değişmesi durumunda servisimiz tarafından garanti verilmektedir.

Apple tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi ekran değişimi ve dokunmatik değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca tabletlerde sıkça karşılaşılan şarj soketi sorununu da servisimizde uzman personellerimizce tamiri yapılmaktadır.

Apple Ankara teknik servisi olarak size en uygun fiyatlarla ve uzman teknik ekibimizle size uzun süredir en iyi hizmeti vermekteyiz.

Apple Telefon Tamiri

Apple iPhone serisi tüm telefonların servisimizde tamiri yapılmaktadır. iPhone ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi gibi tüm işlemler servisimizde yapmaktayız. Tamir ettirmek istediğiniz Apple telefonunuzu ister servisimize getirerek veya kargo ile gönderebilirsiniz.

Apple Tablet Tamiri

Apple Ankara tablet servisi olarak tabletlerinizde oluşan arızayı uzman personellerimizle cihazınızın arıza tespitini yaparak size en uygun fiyatlar ile cihazınıza çözüm sağlıyoruz.

Apple Notebook Tamiri

Apple Ankara notebook servisi (özel servis) olarak notebooklarınızda meydana gelen tüm sorunları işinde profesyonel ve tecrübeli teknik personelimiz ile çözüm sağlıyoruz.