Apple Tablet Ekran Değişimi

 

Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak Apple tablet ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. Düşme, sert zemine çarpma, üzerine baskı uygulanması gibi sebeplerle kırılan Apple tablet ekranlarını kaliteli işçilik ve orijinal parçalarla değiştiriyoruz.

Apple tablet ekran değişimi, servisimizde alanında tecrübeli teknik ekiplerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Apple cihazları çok hassas yapıdır ve diğer markalı ürünlerden çok farklı bir sisteme sahiptir. Bu sebeple tamir, onarım ve parça değişim işlemlerinin tecrübeli uzman ekipler tarafından yapılması önemlidir.

apple1 min1 300x165

Apple Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple tablet ekranları, düşme, üzerine herhangi bir sebeple baskı uygulanması ve çarpma gibi etkilerle kırılabilir. Kırılan ekranları tamir edip tekrar kullanmak mümkün değil. Mutlaka değişim gerekir. Ancak burada önemli olan nokta kırılma ya da çatlamanın, ekranın hangi katmanlarını etkilediğidir. Tablet ekranları, ön cam, dokunmatik alan ve iç ekran olmak üzere 3 parçadan oluşur.

Sadece dış cam kırılmışsa renklerde ve görüntüde sorun olmaz. Dokunmatik alan hasar görmemişse sadece dış cam değişikliği yeterli olur. Eğer dokunmatik alan da zarar gördüyse komple ekran değişimi gerekir. Kırılma ya da çatlama iç ekranı da etkilemişse görüntü tümüyle kaybolabilir ya da renk bozulmaları ve değişimleri görülebilir.

Ekran değişimi yaptığımız cihazlarınız ilk günkü performansına geri döner. Dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi hususlarda kesinlikle herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız. Apple tablet ekran değişimi sonrası cihazınızdaki bilgiler, kayıtlar, dosyalar, fotoğraflar, uygulamalar, oyunlar ve kişisel ayarlarınız kesinlikle zarar görmez.

Ekran değişimi fiyatları ve aklınıza takılan tüm sorular için Apple teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz. İsterseniz iletişim sayfamızdaki formu da doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?