Apple Teknik Servis

 

Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak iPhone telefon, iPad tablet ve Apple MacBook ailesi için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Orijinal yedek parça kullanarak yaptığımız tüm bakım oranım hizmetleri ile işçilik için garanti veriyoruz.

Tüm Apple McBook dizüstü bilgisayarların bakım, onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili şekilde yapılmaktadır. Apple iPone telefonların kırılan ekran ve batarya değişimleri ile diğer tüm servis hizmetlerini de yapıyoruz. iPhone telefon, iPad tablet, McBook dizüstü bilgisayar ve PC gibi tüm Apple ürünlerinin yedek parça satışını da yapmaktayız.

apple1 300x88

Apple Teknik Servis Ankara

Apple cihazlar, gerek sağlamlığı gerekse diğer markalara göre daha farklı sistemleri ile dikkat çekmektedir. Dolayısıyla Apple telefon, tablet ve bilgisayar gibi ürünlerinizi Apple konusunda deneyimli uzman ellere teslim etmenizi öneririz.

Apple teknik servis Ankara olarak alanında uzman teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Teknik servisimizde uluslar arası onayı olan teknolojinin sunduğu en iyi ve kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. Tüm ürünler için orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz.

Apple ekran değişimi ve Apple batarya değişimi için orijinal ürün büyük önem taşıyor. Öte yandan orijinal olmayan adaptörler de cihaza geri dönüşü olmayan zararlar verebiliyor. Bu sebeple parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımına dikkat edilmeli.

apple2 300x187Servisimizde görev yapan uzman teknisyenlerimizden Apple markalı cihazlarınız için ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Apple servisinde sadece arızalı Apple telefon, tablet ve bilgisayarların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yürütüyoruz.

Aşırı ısınan, yavaşlayan ve performansı düşen cihazlar için bakım öneriyoruz. Bu sayede Apple telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınız ilk günkü performansına ulaşıyor. Ayrıca önleyici bakım çalışmasıyla, ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek muhtemel arıza ve sorunlar da daha doğmadan ortadan kaldırılıyor.

Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren teknik servisimiz, kurulduğu 1997 yılından bugüne kadar gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanındaki onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı hizmet sunuyor. Ne olursa olsun müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor.

Aklınıza takılan tüm sorular için özel Apple servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, e-posta atabilirsiniz ya da bize canlı destek uygulamamızla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?