iMac Teknik Servis

 

iMac min 1 300x215iMac teknik servis olarak, kırılan, bozulan ya da sıvı teması sebebiyle zarar gören bilgisayarlarınıza tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. iMac bilgisayarınızda meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı tüm arızalarda hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel Apple Teknik Servisimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve değiştirilen parçalar için garanti veriyoruz.

Apple iMac cihazlarda sık karşılaşılan arıza ve sorunlar şöyle: Sıvı teması sorunları, iMac anakart arızaları, iMac ekran kartı arızaları, iMac harddisk problemleri, ekran ve kasada düşme çarpma gibi sebeplerle oluşan kırılma ve çatlama problemleri, güç ünitesi hasarları, soğutma sistemi arızaları ve aşırı ısınma problemleri.

Apple iMac bilgisayarlarda meydana gelen arıza ve sorunlar için güvenilir teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Apple’ın tüm cihazları, diğer markalara göre çok farklı sistemlere sahiptir. Bu sebeple cihazların tamir, bakım, onarım ya da parça değişimleri yüksek seviyede kaliteli işçilik ve uygun ekipman gerektirir. Ankara’nın en eski ve tecrübeli teknik servislerinden biri olarak MacBook cihazlarınıza meydana gelen tüm arızalar için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

iMac teknik servis olarak donanım kaynaklı sorunların yanı sıra yazılımla ilgili her türlü problemi de çözüyoruz. iMac cihazlarına, herhangi bir arıza çıkmadan da periyodik bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 6 ayda bir yapılacak bakım sayesinde cihazınızda aşırı ısınma problemleri başta olmak üzere pek çok arıza ve sorun daha ortaya çıkmadan önlenebilir. Böylece iMac cihazınızı çok daha uzun süre arıza ve problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

imac 2 min 300x135

Apple iMac Teknik Servis

  • iMac güç ünitesi arızaları
  • iMac anakart tamir ve değişimi
  • iMac sıvı teması temizliği
  • iMac klavye tamiri
  • iMac periyodik bakımı
  • iMac hard disk (hdd) sorunları
  • iMac RAM değişimi
  • iMac DVD okuyucu sorunları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?