iPhone 5s Teknik Servis

 

iPhone 5s teknik servis hizmetleri için deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak; arızalanan, bozulan, tamir bakım ya da parça değişimi gerektiren tüm iPhone 5s cihazlarınız için en etkili  ve hızlı çözümleri üretiyoruz. Kullandığımız Apple orijinal parçalar için servis garantisi veriyoruz.

iPhone 5s telefonunuz bozuldu ya da kırıldıysa en hızlı ve güvenilir çözüm için doğru yerdesiniz. Apple cihazları konusunda ileri derecede uzmanlığa sahip teknik ekibimizle hizmet sunuyoruz.

iPhone 5s, Apple tarafından 20 Eylül 2013 tarihinde siphone 5s min 300x225atışa sunulmuştu. Dönemin en çok satan telefonu unvanını alan iPhone 5s, sağlam ve dayanıklı kasası, hızlı işlemcisi ve ekran kalitesiyle günümüzde de yaygın şekilde kullanılıyor. Aradan geçen sürede eskimeye başlayan cihazlar, tamir, bakım, onarım ya da parça değişimi gerektirebiliyor.

iPhone 5s teknik servis olarak cihazınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için kaliteli çözümler üretiyoruz. iPhone 5s telefonlarınızda meydana gelen donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

apple glass one miniPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s teknik servis kapsamında yaptığımız iPhone 5 ekran değişimi ve iPhone 5s batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda hiç bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için telefonunuzun hafızasındaki tüm kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Veri kaybı yaşamazsınız.

Başta iPhone 5 batarya değişimi ve iPhone 5s batarya değişimi olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Servisimizde  deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

iPhone 5s teknik servis

  • iPhone 5s orijinal ekran değişimi
  • iPhone 5s orijinal batarya değişimi
  • iPhone 5s şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone 5s mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 5s açma kapama ve home butonu değişimi
  • iPhone 5s kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone 5s kasa değişimi
  • iPhone 5s arka cam değişimi
  • iPhone 5s wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone 5s anakart tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?