iPhone 6 Plus Teknik Servis

 

iphone 6 plus min 300x200

iPhone 6 Plus teknik servis gerektiren tüm arızalar için tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak; bozulan, tamir bakım ya da parça değişimi gerektiren tüm iPhone cihazlarınız için en etkili ve hızlı çözümleri üretiyoruz. Değişimde kullandığımız Apple orijinal parçalara garanti veriyoruz.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Apple tarafından 26 Eylül 2014 tarihinde tanıtılarak dünya genelinde satışa çıkarılmıştı. iPhone 6’ya göre daha geniş ekrana sahip olan iPhone 6 Plus tasarımıyla da büyük ilgi gördü.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Özel Ankara Apple teknik servis olarak cihazınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için kaliteli çözümler üretiyoruz. iPhone 6 Plus telefonlarınızda meydana gelen donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi

Telefon servisi kapsamında yaptığımız iPhone 6 ekran değişimi ve iPhone 6 Plus batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda hiç bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için telefonunuzun hafızasındaki tüm kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Veri kaybı yaşamazsınız.

iPhone 6 batarya değişimi ve iPhone 6 Plus batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Ankara Apple teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlarda garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

iphone 6 plus 1 min 300x177

iPhone Teknik Servis

  • iPhone 6 Plus orijinal ekran değişimi
  • iPhone 6 Plus orijinal batarya değişimi
  • iPhone 6 Plus şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 Plus mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 Plus açma kapama ve home butonu değişimi
  • iPhone 6 Plus kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 Plus kasa değişimi
  • iPhone 6 Plus wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 Plus anakart tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?