iPhone 6 Teknik Servis

 

iphone 61 min 300x225iPhone 6 teknik servis hizmetleri için tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak; arızalanan, bozulan, tamir bakım ya da parça değişimi gerektiren tüm iPhone 6 cihazlarınız için en etkili ve hızlı çözümleri üretiyoruz. Kullandığımız Apple orijinal parçalar için servis garantisi veriyoruz.

iPhone 6 telefonunuz bozuldu ya da kırıldıysa en hızlı ve güvenilir çözüm için doğru yerdesiniz. Apple cihazları konusunda ileri derecede uzmanlığa sahip teknik ekibimizle hizmet sunuyoruz.

iPhone 6, Apple tarafından 26 Eylül 2014 tarihinde tanıtılarak dünya genelinde satışa sunulmuştu. Satış rekorları kıran iPhone 6 hala yaygın şekilde kullanıyor. iPhone 6 teknik servis olarak cihazınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için kaliteli çözümler üretiyoruz. iPhone 6 telefonlarınızda meydana gelen donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

iPhone 6 Ekran Değişimi

Apple iPhone 6 ekran değişimi ve iPhone 6S batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda hiç bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için telefonunuzun hafızasındaki tüm kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Veri kaybı yaşamazsınız.

Başta iPhone 6 batarya değişimi ve iPhone 6S batarya değişimi olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Servisimizde deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

iphone 62 min 300x110

iPhone 6 teknik servis

  • iPhone 6 orijinal ekran değişimi
  • iPhone 6 orijinal batarya değişimi
  • iPhone 6 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 açma kapama ve home butonu değişimi
  • iPhone 6 kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 kasa değişimi
  • iPhone 6 wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone 6 anakart tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?