iPhone 7 Plus Teknik Servis

 

iphone 7 plus min 300x225

iPhone 7 Plus teknik servis hizmetleri için deneyimli ve güvenilir ekibimizle yanınızdayız. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak; bozulan, tamir bakım ya da parça değişimi ihtiyacı olan tüm iPhone 7 Plus cihazlarınız için en etkili ve hızlı çözümleri sunuyoruz. Değişim işlemlerinde kullandığımız tüm Apple orijinal parçalara garanti veriyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Apple tarafından 16 Eylül 2016’da satışa çıkarıldı. iPhone 7 Plus teknik servis olarak cihazınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için kaliteli çözümler üretiyoruz. iPhone 7 Plus telefonlarınızda meydana gelen donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Telefon tamir servisi kapsamında yaptığımız iPhone 7 ekran değişimi ve iPhone 7 Plus batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda hiç bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için telefonunuzun hafızasındaki tüm kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Veri kaybı yaşamazsınız.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 batarya değişimi ve iPhone 7 Plus batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Piyasada satılan ucuz ve kalitesiz bataryalar, telefonunuza geri dönüşü olmayan ağır zararlar verebilir. Hatta kimi kalitesiz bataryalar şarjdayken patlayarak yangın çıkmasına bile sebep olabilir. Teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında telefonunuzda yaşadığınız sorunlarda garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

iphone 7 plus 1 min 300x162

iPhone Teknik Servisi

  • iPhone 7 Plus orijinal ekran değişimi
  • iPhone 7 Plus orijinal batarya değişimi
  • iPhone 7 Plus şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone 7 Plus mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 7 Plus açma kapama ve home butonu değişimi
  • iPhone 7 Plus kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone 7 Plus kasa değişimi
  • iPhone 7 Plus wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?