iPhone 8 Teknik Servis

 

iphone 8 1 min 300x169iPhone 8 teknik servis hizmetleri için deneyimli ve güvenilir ekibimizle yanınızdayız. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak; bozulan, kırılan, tamir bakım ya da parça değişimi ihtiyacı olan tüm iPhone 7 cihazlarınız için en etkili ve hızlı çözümleri sunuyoruz. Değişim işlemlerinde kullandığımız tüm Apple orijinal parçalara garanti veriyoruz.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Apple tarafından 22 Eylül 2017’de dünya genelinde satışa çıkarıldı. iPhone 8 teknik servis olarak cihazınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için kaliteli çözümler üretiyoruz. iPhone 8 telefonlarınızda meydana gelen donanımsal arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm sorunları da çözüyoruz.

iPhone 8 Ekran Değişimi

Servis kapsamında yaptığımız iPhone 8 ekran değişimi ve iPhone 8 batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda hiç bir problem yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için telefonunuzun hafızasındaki tüm kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Veri kaybı yaşamazsınız.

iPhone 8 ekran değişimi ve iPhone 8 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında maydana gelen arızalarda, garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

Servisimizde, iPhone 8 ekran değişimin yanı sıra iPhone 8 ön cam değişimi de yapıyoruz. Cihazınızın iç ekranı sağlam durumdaysa kırılan ön camı değiştirmek mümkün. Ancak ön cam değişimi sırasında iç ekranın zarar görme riski de söz konusu. Ön camdaki kırık çok büyük değil ve iç kısma inmemişse değişim daha kolay yapıyor. Kırık çok parçalı ve derinlemesine işlemişse söküm sırasında iç ekran da zarar görebiliyor.

iphone 8 min 300x168iPhone 8 Teknik Servis

  • iPhone 8 orijinal ekran değişimi
  • iPhone 8 orijinal batarya değişimi
  • iPhone 8 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone 8 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 8 açma kapama ve home butonu değişimi
  • iPhone 8 kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone 8 kasa değişimi
  • iPhone 8 wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone 8 anakart tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?