iPhone Ekran Değişimi

 

iphone telefon ekran değişimi min 300x225iPhone ekran değişimi, servisimizde kaliteli işçilikle garantili şekilde gerçekleştirilir. Apple teknik servis Ankara (özel servis) olarak telefon ekran değişimi işlemini uluslar arası standartlara uygun ekipmanlarla yapmaktayız.

Ekran değişimi, Apple tarafından garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Dolayısıyla cihazın garanti süresi dolmamış olsa bile diğer tüm markalarda olduğu gibi Apple telefon ekran değişimi de ücretli yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone telefon ekranları, ön cam, dokunmatik panel ve ekran paneli olarak 3 katmandan oluşmaktadır. Telefon ekran değişimi bu üç birimin komple değiştirilmesi şeklinde yapılmaktadır. Değişim sonrası Apple telefonunuzu eski performansıyla sağlam ve sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Apple telefonları, sağlamlığının yanı sıra aksamları ve sensörlerinin birbirine bağlanma sistemleriyle de diğer telefonlardan ayrılmaktadır. Apple telefon ekran değişimi yapılırken home buton flexi açılmadan ekran kaldırılırsa flex yırtılır ve home buton çalışmaz hale gelir. Ayrıca ahize ve ekran sensörünün de çok dikkatli şekilde sökülmesi ve yeni ekrana uygun şekilde monte edilmesi gerekir.

Tüm bu sebeplerle iPhone telefonlarının tamir ve parça değişimleri çok zordur, hassas işçilik gerektirir. Markası ne olursa olsun telefon ekran değişimi işleminin mutlaka alanında deneyimli teknisyenler tarafından güvenilir bir teknik serviste yapılması önerilir.

Apple apple telefon ekran2 min 300x225elefon ekran değişimi sırasında cihazınıza format atılmaz. Telefonunuzdaki bilgileriniz, kayıtlarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, uygulamalarınız ve tüm kişisel ayarlarınız silinmez, kaybolmaz. Ekranı değiştirilen iPhone telefonunuz hem cihazla hem de teknisyenlerimiz tarafından manuel şekilde çeşitli testlerden ve kontrollerden geçirildikten sonra kusursuz şekilde size teslim edilir.

Merak ettiğiniz tüm sorular için Apple teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, e-posta atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?