iPhone Teknik Servis

 

iPhone Teknik Servis (özel servis) olarak bozulan, kırılan, arızalanan tüm iPhone telefon modellerine teknik servis hizmeti veriyoruz. iPhone telefonlarda meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı tüm problemlere profesyonel ekibimizle hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7S, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone SE cihazlarınız için hizmet alabilirsiniz.

iphone teknik servis 1 min 300x97

iPhone ekran değişimi ve iPhone batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerine orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz, cihazınızda meydana gelen arızanın tekrar yaşanmaması için tarafınıza detaylı bilgi aktarıp pratik önerilerde bulunuyor. Teknisyenlerimizden dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

Apple, iPhone markasını cep telefonu pazarında farklı tarzı ve teknolojisiyle kendine özgü bir segment haline getirdi. iPhone telefonlar, fiyat bakımından pahalı olsa da kalitesi ve dayanıklılığı ile biliniyor. Ancak çeşitli sebeplerle iPhone telefonlarda da arıza ya da sorunlar yaşanabiliyor. En sık görülen arızalardan biri de ekran kırılması. iPhone Teknik Servisimizde iPhone ekran değişimi yaptırarak cihazınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Apple iPhone telefonların ekran değişiminin mutlaka uzman bir teknik serviste, tecrübeli teknisyenler tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak yapılması gerekir. Apple iPhone Teknik Servis olarak uzman personelimiz ile hizmet veriyoruz. Yaptığımız iPhone orijinal ekran değişimine garanti veriyoruz.

iPhone Batarya Değişimi

Diğer tüm cihazlarda olduğu gibi iPhone telefonlarda da kalitesiz ve standartlara uygun olmayan bataryalar hem kısa ömürlü olmakta hem de cihaza büyük zararlar vermektedir. iPhone Teknik Servisimizde orijinal batarya değişimi yaptırarak telefonunuzu ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone telefonlarınız için mümkünse orijinal, mümkün değilse uygun amper değerine sahip kaliteli şarj aleti ve yüksek oranda bakırdan üretilmiş kaliteli şarj kablosu kullanmanızı öneririz.

iphone teknik servis 2 min 300x145

iPhone Teknik Servis Hizmetlerimiz:

  • iPhone orijinal ekran değişimi
  • iPhone orijinal batarya (pil) değişimi
  • iPhone şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone açma kapama butonu değişimi
  • iPhone kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone kasa değişimi
  • iPhone wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone anakart tamiri

Hizmet Verdiğimiz iPhone Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?