iPhone X Teknik Servis

 

iPhone X teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. iPhone X ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

iphone x min 300x150

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X ekran değişimi ve iPhone X batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. iPhone X teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

iPhone X Tamir Fiyatı

Apple iPhone X servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

iPhone X Arızaları

iPhone X ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. iPhone X şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. iPhone X telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. iPhone X sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Apple iPhone Teknik Servis

 • iPhone X orijinal ekran değişimi
 • iPhone X orijinal batarya (pil) değişimi
 • iPhone X şarj soketi tamiri ve değişimi
 • iPhone X mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • iPhone X açma kapama butonu değişimi
 • iPhone X kamera tamiri ve değişimi
 • iPhone X kasa değişimi
 • iPhone X wifi tamiri ve değişimi
 • iPhone X anakart tamiri

2 Yorum. Yeni Yorum

 • iPhone X batarya değişimi yaptırmak istiyorum fakat güvenim olmuyor parça çalınma durumu ile karşılaştım daha önce orijinal mi değiştiriyorsunuz garantisi varmi ve kaç TL masraf cikar

  Cevapla
  • Teknik Servis
   2 Kasım 2021 17:15

   Hakan Bey merhaba,

   Servisimizde iPhone x orijinal batarya değişimi yapılmaktadır. Biz Ankara’nın en eski bilgisayar ve cep telefonu servislerinden biriyiz. Müşterilerimizin güvenini kazanmış şeffaf çalışan bir firmayız.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?