iPhone XS Max Teknik Servis

 

iphone xs max min

iPhone XS Max teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. iPhone XS Max ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Max teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

iPhone XS Max Batarya Değişimi

iPhone XS Max ekran değişimi ve iPhone XS Max batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. iPhone XS Max teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

iPhone XS Max Tamir Fiyatı

Apple iPhone XS Max servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

iPhone XS Max Arızaları

Apple iPhone XS Max ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. iPhone XS Max şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. iPhone XS Max telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. iPhone XS Max sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

iphone xs max 1 min 300x274iPhone Teknik Servis

  • iPhone XS Max orijinal ekran değişimi
  • iPhone XS Max orijinal batarya (pil) değişimi
  • iPhone XS Max şarj soketi tamiri ve değişimi
  • iPhone XS Max mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone XS Max açma kapama butonu değişimi
  • iPhone XS Max kamera tamiri ve değişimi
  • iPhone XS Max kasa değişimi
  • iPhone XS Max wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone XS Max anakart tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?