Mac Mini Teknik Servis

mac mini 1 min 300x225Mac Mini teknik servis olarak, kırılan, bozulan ya da sıvı teması sebebiyle zarar gören bilgisayarlarınıza tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. Mac mini cihazınızda meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı tüm arızalarda hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Özel Apple Teknik Servisimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve değiştirilen parçalar için garanti veriyoruz.

 
Apple Mac mini cihazlarda sık karşılaşılan arıza ve sorunlar şöyle: Sıvı teması sorunları, Mac mini anakart arızaları, Mac mini ekran kartı arızaları, Mac mini harddisk problemleri, düşme ve çarpma gibi sebeplerle oluşan kırılma ve çatlama problemleri, güç ünitesi hasarları, soğutma sistemi arızaları ve aşırı ısınma problemleri.
 
Apple Mac mini bilgisayarlarda meydana gelen arıza ve sorunlar için güvenilir teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Apple’ın tüm cihazları, diğer markalara göre çok farklı sistemlere sahiptir. Bu sebeple cihazların tamir, bakım, onarım ya da parça değişimleri yüksek seviyede kaliteli işçilik ve uygun ekipman gerektirir. Ankara’nın en eski ve tecrübeli teknik servislerinden biri olarak Mac mini cihazlarınıza meydana gelen tüm arızalar için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.
 
Mac mini teknik servis olarak donanım kaynaklı sorunların yanı sıra yazılımla ilgili her türlü problemi de çözüyoruz. Mac mini cihazlarına, herhangi bir arıza çıkmadan da periyodik bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 6 ayda bir yapılacak bakım sayesinde cihazınızda aşırı ısınma problemleri başta olmak üzere pek çok arıza ve sorun daha ortaya çıkmadan önlenebilir. Böylece Mac mini cihazınızı çok daha uzun süre arıza ve problem yaşamadan kullanabilirsiniz.
 

mac mini min 300x146

Apple Mac Mini Teknik Servis

  • Mac mini güç ünitesi arızaları
  • Mac mini anakart tamir ve değişimi
  • Mac mini sıvı teması temizliği
  • Mac mini periyodik bakımı
  • Mac mini hard disk (hdd) sorunları
  • Mac mini RAM değişimi
  • Mac mini SSD güncelleme
  • Mac mini fan onarım ve değişimi
  • Mac mini periyodik bakım hizmeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?