Batman Asus Servisi

asus servisi min 300x150Servisimizde tüm Asus laptop, notebook, netbook, masaüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve Asus All in One bilgisayarlara (PC) hizmet veriyoruz. Özel Batman Asus Servisi, Asus bilgisayarlarınızda karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Orijinal yedek parça kullanıyoruz ve yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Asus servisimizde ekran kartı ve anakart tamiri-değişimi, ekran kartı chipset değişimi, LCD-LED ekran değişimi, fan bakımı-değişi mi, kasa menteşe onarımı ve değişimi, format ve BIOS yazılımı gibi tüm donanımsal ve yazılımsal işlemler yapılmaktadır. Tamir onarım fiyatları ve diğer tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Evlerde ve işyerlerinde yoğun şekilde kullanılan laptop ve notebooklar, diğer elektronik aletlere oranla daha sık teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasa bile cihazlara 6 ayda bir fan bakımı ve termal macun değişimi yapılması gerekir. Notebook kullanıcıları, cihazlarını güvenle teslim edebilecekleri, teknik konularda kolaylıkla ulaşıp bilgi alabilecekleri bir servise ihtiyaç duyar. Eski ve köklü yapısıyla Bimar Bilgisayar, Türkiye geneline hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimizle bize cihaz gönderebilirsiniz.

Asus Laptop Arızaları

Asus laptop ve notebooklarda en sık yaşanan arıza ve sorunlar kısaca şöyle: Ekrana görüntü gelmemesi ve mavi ekran sorunu, ekran kırılması, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa ve menteşe kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, klavye ve touchpad sorunları, hoparlör arızaları, şarj soketi, USB ve HDMI girişlerindeki problemler ile yazılımlar sorunlar. Notebook ve laptoplarınızda meydana gelen tüm arızalar için Batman Asus Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

Asus Kasa Menteşe Tamiri

Notebook ve laptoplarda en sık görülen sorunlardan biri de kasa menteşe hasarı ve kırılmasıdır. Düşme, çarpma ya da yoğun kullanım gibi sebeplerde notebook kasalarında ve menteşelerinde çeşitli sorunlar meydana gelir. Batman Asus Servisi olarak notebook kasa menteşe tamiri ve onarım işlemlerinde iddialıyız. Tecrübeli ekibimiz kırılan kasalarınızı plastik kaynak ve plastik enjeksiyon yöntemiyle onararak gerek sağlamlık gerekse görünüm olarak eski haline getirmektedir. Bu işlemleri çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyoruz. Kasa menteşe onarımı, kasa menteşe değişimine göre daha ucuza yapılabilmekte hem de cihazınızın orijinalliği bozulmamaktadır. Kasa menteşe tamirini bir gün içinde yapıp teslim ediyoruz.

Asus Tablet Tamiri

Batman Asus Servisi olarak Asus markalı tüm tablet bilgisayarlara da tamir, onarım, parça değişimi hizmeti veriyoruz. Asus tablet ekran değişimi ve Asus tablet batarya değişimi başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. Asus tabletlere, parça değişimlerinin yanı sıra anakart onarımı ve yazılım ve format desteği de veriyoruz.

Asus Servisi Cihaz Gönderimi

Hangi şehir ve ilçede olursanız olun Asus bilgisayarlarınızı Batman Asus Servisi’ne PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. PTT Kargo ücretsiz gönderi kodumuz 503 598 998. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır. Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Batman Asus Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Batman Asus Servisi

 • Asus Laptop Anakart Tamiri
 • Asus Laptop Anakart Değişimi
 • Asus Laptop Ekran Değişimi
 • Asus Laptop Ekran Kartı Onarımı
 • Asus Laptop Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • Asus Notebook RAM Yükseltme ve Değişimi
 • Asus Laptop SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • Asus Laptop Notebook Kasa Menteşe Onarımı
 • Asus Alt ve Üst Kasa Değişimi
 • Asus Sıvı Teması Temizliği
 • Asus CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • Asus Laptop Pil Batarya Değişimi
 • Asus Laptop Klavye Onarımı ve Değişimi
 • Asus Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • Asus Laptop Şarj Soketi, USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • Asus Laptop Format ve Program Kurulumları
 • Asus BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?