asus logo 150x47

Asus Teknik Servis

Asus Notebook Teknik Servis

asus notebook tamiri anakart 300x225 300x225

Ankara Asus Servisi olarak Asus Zenfone Akıllı Telefonlara, Asus Laptoplara Asus tablet ve tüm Asus bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Asus Ankara Teknik Servisi olarak Asus ZenFone ekran değişimi, telefon teknik servis hizmetleri, Asus telefon pil ve batarya değişimi, Asus laptop dizüstü bilgisayarların bakım ve onarımları ile ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Tüm Asus telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışını da yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir. Asus laptop, bilgisayar ve telefonlarda;  kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, HDD (hard disk), ekran kartı, RAM, klavye, SSD disk değişimi gibi işlemleri deneyimli personelimizle garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı Asus cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Asus telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede cihazınızın hem kullanım önrünü uzuyor hem de performansı artıyor.

Servisimizde tüm Asus cihazlara orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Asus orijinal batarya, orijinal Asus ekran değişimi, orijinal Asus adaptörlerini en uygun fiyata ve en hızlı şekilde temin ediyoruz. Tüm parça değişimlerimizde orijinal Asus yedek parçalarını kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal Asus batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Asus Telefon Teknik Servis

asus telefon tamiri anakart 300x208 300x208

Asus telefon teknik servisi Ankara olarak Asus marka akıllı telefonların tamir ve bakım hizmetlerini yapmaktayız. Servisimizde uygun fiyatlarla Asus orijinal ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Ekran başta olmak üzere değişim yaptığımız tüm parçalar için servis garantisi vermekteyiz.

Asus telefon teknik servisimizde yazılım kaynaklı sorunlara da çözüm üretiyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları gidererek cihazınızı kullanılır hale getiriyoruz.

Ayrıca Asus telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması sebebiyle meydana gelen oksitlenme, telefonun açılmaması ya da dokunmatik alan arızalarına da çözüm üretiyoruz.

Asus Tablet Teknik Servis

asus tablet tamiri anakart 300x225 300x225Asus tablet teknik servisi olarak tüm tabletlerin tamirini yapmaktayız. Orijinal yedek parça kullanarak yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Asus tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi ekran değişimi ve dokunmatik değişimi de yapılmaktadır. Ayrıca tabletlerde sıkça karşılaşılan şarj soketi sorununu da çözmekteyiz.

Asus Ankara teknik servisi olarak uygun fiyat, yüksek kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?