Asus Teknik Servis

Asus Notebook Teknik Servis

Ankara Asus Servisi olarak Asus Zenfone Akıllı Telefonlara, Asus Laptoplara Asus tablet ve tüm asus bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Asus Ankara Teknik Servisi olarak tüm asus zenfone telefon ekran değişimleri, telefon teknik servis hizmetleri, asus telefon pil ve batarya değişimleri, asus laptop dizüstü bilgisayarların onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Tüm asus telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.  Asus laptop, bilgisayar ve telefonlarda;  kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, hdd (hard disk), ekran kartı, ram,klavye, ssd disk değişimi gibi işlemleri alanında en deneyimli personellerle garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı asus cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Özellikle ısınan, yavaşlayan, performansı düşen asus telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yaparak hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

Tüm asus cihazlara Orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Asus Orijinal batarya, ojinal asus ekran değişimi, Orijinal asus adaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Yapılmış olan tüm onarımlarımızda Orijinal asus yedek parçalarını kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde Orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal asus batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza çok daha maliyetli ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana firmamız gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Asus Telefon Teknik Servis

Asus telefon teknik servisi Ankara olarak Asus marka akıllı telefonların tamiri firmamızca yapılmaktadır.

Akıllı telefonlarınızın ekran kırılması durumunda servisimizde uygun fiyatlara değişimi yapılmaktadır. Ayrıca değişen parça için siz müşterimize firmamızdan garanti verilmektedir.

Asus telefon teknik servisimizde yazılımsal sorunlara profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm sağlıyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları da servisimizde tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Ayrıca Asus telefon teknik servisi Ankara olarak sıvı teması gibi durumlarda oluşan oksitlenme sonucu açılmayan veya dokunmatik kısmının çalışmaması gibi durumlar servisimizde tamiri yapılmaktadır.

 

Asus Tablet Teknik Servis

Asus tablet teknik servisi olarak tüm tabletlerin tamirini servisimizde yapılmaktadır. Yapılan işlemlerde parça değişmesi durumunda servisimiz tarafından garanti verilmektedir.

Asus tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi ekran değişimi ve dokunmatik değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca tabletlerde sıkça karşılaşılan şarj soketi sorununu da servisimizde uzman personellerimizce tamiri yapılmaktadır.

Asus Ankara teknik servisi olarak size en uygun fiyatlarla ve uzman teknik ekibimizle size uzun süredir en iyi hizmeti vermekteyiz.

Asus Telefon Tamiri​

Asus Zenfone serisi tüm telefonların servisimizde tamiri yapılmaktadır. Zenfone ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi gibi tüm işlemler servisimizde yapmaktayız. Tamir ettirmek istediğiniz Asus telefonunuzu ister servisimize getirerek veya kargo ile gönderebilirsiniz.

Asus Tablet Tamiri

Asus Ankara tablet servisi olarak tabletlerinizde oluşan arızayı uzman personellerimizle cihazınızın arıza tespitini yaparak size en uygun fiyatlar ile cihazınıza çözüm sağlıyoruz.

asus notebook tamiri

Asus Notebook Tamiri

Asus Ankara notebook servisi (özel servis) olarak notebooklarınızda meydana gelen tüm sorunları işinde profesyonel ve tecrübeli teknik personelimiz ile çözüm sağlıyoruz.