asus zenfone ankara

Asus Teknik Servis

Asus teknik servisi (özel servis) olarak Asus masaüstü, notebook, tablet ve telefonların tamirleri servisimizce yapılmaktadır. Cihazlarınızın bakımı, parça değişimi ve yazılım ile ilgili sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm buluyoruz ve Asus teknik servisimizde yapılan parça değişimlerinde garanti veriyoruz.

Asus cihazınızda oluşan yazılım veya donanım kaynaklı arızalarda, size en kısa sürede dönüş yapmak ve kaliteli çözümler sunabilmek için servisimizde ağırlıklı olarak orijinal yedek parça kullanılarak uzman personellerimizce değişimi yapılmaktadır.

asus zenfone ekran değişimi

Arıza ne olursa olsun uzman personellerimiz size en iyi ve kalıcı çözümü üretir. Ayrıca aynı sorunla tekrar karşılaşmamanız için Asus teknik servisi uzman personellerimiz size dikkat etmeniz gereken durumları ve bu durumlar ile karşılaşırsanız ne yapmanız gerektiğini Asus teknik servisi uzman personelimiz detaylı bir şekilde anlatmaktadır.

Asus teknik servisimizde laptoplar için RAM, klavye, işlemci, fan, alt kasa, üst kasa, ekran, chipset, anakart ekran kartı değişimi ve tamiri yapılmaktadır. Tüm bu işlemler Asus teknik servisimizde (özel servis) uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Asus teknik servisimizde Asus telefon ekran değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, hoparlör değişimi, ön ve arka kamera değişimi, mp3 jack değişimi ve açma-kapama tuşu değişimi hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Asus teknik servisimizde ayrıca Asus tablet ekran değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, hoparlör değişimi, ön ve arka kamera değişimi, mp3 jack değişimi ve açma-kapama tuşu değişimi hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Asus teknik servisimizde masaüstü cihazlarınız için ekran kartı değişimi, RAM değişimi, harddisk değişimi, dvd-rw değişimi, işlemci değişimi, fan değişimi, bios pili değişimi, bios güncelleme ve chipset değişimi hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlara değişimi sağlanmaktadır.

Asus teknik servisimizde kalite her zaman temel prensib olarak benimseyen ve her işlemde bu özelliğini yansıtır. Müşterilere sadece hızlı servis hizmeti yetmeyebilir, buna ek olarak kalitenin de ön planda bulundurmak gerekir. Ayrıca Asus teknik servisimiz müşterilerine sürekli çözüm üretir ve sorunlarına yardımcı olur.

Kafanızdaki diğer tüm sorular için 0312 435 40 40 arayabilir veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Asus Teknik Servis

asus notebook ankara