Ankara Asus Servisi

 

asus teknik servis fotograf 300x148Ankara Asus Servisi olarak Asus ZenFone akıllı telefonlara, Asus laptoplara Asus tablet ve tüm Asus bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Asus Ankara Teknik Servisimizde tüm Asus ZenFone telefon ekran değişimleri, telefon teknik servis hizmetleri, asus telefon pil ve batarya değişimleri, asus laptop dizüstü bilgisayarların onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri hızlı ve garantili şekilde yapılmaktadır. Tüm Asus telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir. Asus laptop, bilgisayar ve telefonlarda; kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, hdd (hard disk), ekran kartı, ram,klavye, ssd disk değişimi gibi işlemleri alanında en deneyimli personel ile garantili olarak yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı Asus cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Aşırı ısınan, yavaşlayan, performansı düşen Asus telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yapıyoruz. Böylece cihazlarınızın hem kullanım önrünü uzuyor, hem performansı artıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

Ankara Asus Servisi

Tüm Asus cihazlara orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Asus Orijinal batarya, ojinal asus ekran değişimi, Orijinal asus adaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Tüm onarımlarımızda Orijinal asus yedek parçalarını kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde Orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal asus batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza çok daha maliyetli ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Firmamız, 1997’den beri hizmet vermektedir. Gerek kurumsal müşterilerimize gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterimize çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?