Asus Notebook Servisi

 

asus notebook servis 300x129Tayvan merkezli Asus (Asustek Company Inc.) Asus laptop ve ultrabook, hepsibirarada (all in one) bilgisayarları dünyada en çok satılan marka ve modeller arasındadır. Asus Notebook Servisi olarak laptop, Ultrabook, Telefon ve Tablet ürünlerinin onarımında Ankara’nın en eski ve tecrübeli firmalardan biriyiz. Özellikle Asus Laptop ve Ultrabook anakart arızalarında deneyimli personelimiz Asus Laptopların ekran kartı chipset arızaları, kuzey- güney köprü chipset değişimleri, eprom programlama, bios çipi yazma ve değiştirme, şarj girişi ve entegrelerinin onarımı gibi işlemleri anakart değişimine gerek kalmadan yapmaktadır.

Sayılan anakart arızalarının çoğu birçok teknik serviste servislerin teknik personel ve donanım olarak yetersizliği nedeniyle yapılamamakta bunun yerine çok daha maliyetli olan anakart değişimi yapılmaktadır. Asus Laptop ve ultrabooklardaki Anakart arızalarının onarımının yanı sıra ekran değişimi, dokunmatik değişimi, klavye değişimi, şarj girişi soketi değişimi, kasa ve menteşe onarımı, sıvı teması arızası onarımı, hard disk değiştirme, veri kurtarma işlemleri de servisimizde deneyimli personellerimiz tarafından başarıyla yapılmaktadır.

Asus Notebook Ankara Servisi

Ankara Kızılay’da yer alan Asus Özel Teknik servisimizde tüm asus laptop (dizüstü bilgisayarlar), ultrabook, dokunmatik bilgisayarlar ve hepsi birarada (all in one) bilgisayarların teknik servis işlemleri yapılmaktadır. Ulaşım olarak erişilmesi rahat olan servis adresimize Ankara’nın her tarafından toplu taşıma araçlarıyla tek vasıtayla ulaşılmaktadır. Teknik servisimize getirmiş olduğunuz laptoplarınız için hiçbir ücret ödemeden arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Çıkartılan fiyat tarafınızca uygun görülürse cihazınız işleme alınır ve en kısa sürede onarılmış olarak teslim edilir.

Dizüstü bilgisayarlarda kasa ve menteşe kırılmaları çok sık karşılaşılan arızalardandır ve bu kırıklar garanti kapsamına girmez. Kullanıcı kaynaklı olan bu arızaların da maliyeti çok yüksektir. Özellikle asus notebooklarda görülen kasa menteşe kırıkları ve arızaları teknik servisimizde kasa değişimine gerek kalmadan, çok daha uygun maliyetle ve hızlı bir şekilde onarım yapılarak orjinaline en yakın halde onarılmaktadır. Kırık Asus laptop kasa ve menteşeleri, Asus laptop, notebook ekran değişim işlemleri tüm servis ve yedek parça değişimlerini servisimizde uygun fiyata ve güvenle yaptırabilirsiniz.

Asus Notebook Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?