Asus Orijinal Telefon Ekran Değişimi

Servisimizde Asus orijinal telefon ekran değişimi yapılmaktadır. Asusasus orjinal telefon ekran degisimi ZenFone ve ZenPad ekran değişimlerinde orijinal Asus ekranı kullanılmalıdır. Özellikle ucuz olduğu için tercih edilen ve Çin’de tamir görmüş ürünlerden toplanan ekranlar Asus tablet ve telefonlarda birçok soruna neden olmaktadır. Çoğu zaman takılan ekran, Yüksek çözünürlüğü desteklemeyen marka ve modelle uyumsuz ekranlar telefonda hem görüntü izlerken hem de yüksek çözünürlüklü oyunlarda sorunlar çıkarmaktadır.

Asus Orijinal Telefon Ekran Değişimi

Tamir görmüş ürünler takıldığında da başlangıçta ucuza alınan ürün çok kısa bir süre sonra tekrar arıza vermektedir. Bu durumda kullanıcı tekrar tekrar servise gitmek ve her defasında yeniden para vermek zorunda kalmaktadır. Çünkü genellikle ucuza satılan onarım görmüş veya ikinci el ürünlere garanti verilmemektedir. Bunun için ekran değişimi yaptırırsanız telefonunuza orijinal Asus ekranının takıldığından ve yaptırmış olduğunuz işlemin garantili olduğundan emin olun.

Asus Orjinal Telefon Bataryası

Özellikle yeterli yalıtımı yapılmamış, basit ve ucuz malzemeden imal edilmiş orijinal olmayan Asus bataryalar hem voltaj düzensizliği nedeniyle cihazınıza zarar vermekte, hem de patlayarak can güvenliğiniz için tehlike oluşturmaktadır. Bunun için özellikle Asus telefon ve tabletlerde orijinal veya orijinal kalitesinde Asus batarya kullanmak çok önemlidir.

Asus Orjinal Batarya

Normal şartlarda orijinal Asus batarya da olsa yan sanayi de olsa bir batarya kimyasal ürün olduğu için kullanılmaya başladığı tarihten sonra her gün performansını kaybeder. İlk iki yıl fazla hissedilmese de (bu durum kullanım şekline göre değişir. Bazı durumlarda ilk yılda bile bariz performans kaybı olabilir) Asus orijinal notebook bataryalarında her geçen gün şarjda kullanma süresinin düştüğü görülür. Bu sebeple ömrünü tamamlayan ya da herhangi bir sebeple kullanılmaz hale gelen bataryaların değiştirilmesi gerekir. Asus orjinal batarya değişimi yaptırarak cihazınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Asus Orijinal Adaptör

Asus cihazlarınızda orijinal batarya değişiminin yanı sıra orijinal adaptör kullanımına da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Asus markalı Notebook ve tablet bilgisayarlarınızı Asus’un belirlediği standart değerlere uygun orijinal ya da orijinale eşdeğer onaylı adaptörlerle şarj edin. Aksi halde hem bataryanızın hem de cihazınızın diğer parçalarında geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?