Asus Orjinal Batarya

 

Ankara Asus Teknik Servisimizde Asus laptop ve tablet bilgisayarlarınıza orjinal Asus batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Laptopların en önemli parçalarından biri de bataryaları. Herhangi bir sebeple ömrünü tamamlayan ya da kullanılamaz hale gelen bataryaların orjinal batarya ile değiştirilmesi gerekir.

Piyasada aynı voltajı taşıyan ancak içindeki pil hücresi sayısı düşük olduğu için düşük amperli yan sanayi bataryalar da mevcuttur. Bazen da hücre sayısı ve amperi orjinaliyle aynı olduğu halde içerisindeki pil hücrelerinin kalitesiz olması sebebiyle bataryalarda voltaj düzensizliği ve çabuk bitme/tükenme gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Asus Teknik Servis Ankara olarak tüm Asus cihazlarınız için orijinal batarya değişimi yaptırmanızı öneririz.asus orjinal batarya 300x202

Asus Orjinal Batarya

Normal şartlarda orijinal Asus batarya da olsa yan sanayi de olsa bir batarya kimyasal ürün olduğu için kullanılmaya başladığı tarihten sonra her gün performansını kaybeder. İlk iki yıl fazla hissedilmese de (bu durum kullanım şekline göre değişir. Bazı durumlarda ilk yılda bile bariz performans kaybı olabilir) Asus orijinal notebook bataryalarında her geçen gün şarjda kullanma süresinin düştüğü görülür. Bu sebeple ömrünü tamamlayan ya da herhangi bir sebeple kullanılmaz hale gelen bataryaların değiştirilmesi gerekir. Asus orjinal batarya değişimi yaptırarak cihazınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Asus Orijinal Adaptör

Asus cihazlarınızda orijinal batarya değişiminin yanı sıra orijinal adaptör kullanımına da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Asus markalı Notebook ve tablet bilgisayarlarınızı Asus’un belirlediği standart değerlere uygun orijinal ya da orijinale eşdeğer onaylı adaptörlerle şarj edin. Aksi halde hem bataryanızın hem de cihazınızın diğer parçalarında geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelebilir.

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Serkan ATEŞ
  7 Aralık 2020 13:59

  Merhaba,
  Benim Asus N56VZ S4255H model bir laptopum var. Buna uygun yani S4255H model bir orijinal batarya var mdır elinizde? Varsa fiyatı nedir?

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   9 Aralık 2020 18:44

   Merhaba, servisimizde Asus orijinal batarya değişim yapılmaktadır. Güncel yedek parça değişim fiyaklarını 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?