Asus Tablet Ekran Değişimi

 

asus pad min 300x225Servisimizde Asus tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Ekranı kırılan ya da çatlayan Asus tabletlerinizi ekran değişimi yaptırarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Asus teknik servis Ankara (özel servis) olarak deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığımız ekran değişimi için garanti veriyoruz.

Teknik servisimizde ASUS ZenPad, ASUS MeMO Pad, ASUS Fonepad, ASUS VivoTab ve ASUSEee Pad başta olmak üzere Asus’un tüm tabletlerinin tamir, bakım ve onarımlarını yayıyoruz. Tablet ekran değişimin yanı sıra batarya değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi gibi diğer işlemleri de yapıyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da bize kargo ile ulaştırdığınız Asus cihazlarınıza ilk olarak teknik ekibimiz tarafından arıza tespiti yapılıyor. Cihazdaki sorun, çözüm yolu ve maliyeti konusunda sizden onay alındıktan sonra onarım ve değişim işlemleri başlıyor.

Asus cihazları konusunda ileri uzmanlığa sahip teknisyenlerimiz, özel üretilen uluslar arası onaylı ekipmanlarla çalışıyor. Tüm işlemlerimizde Asus ve teknik servis onaylı orijinal yedek parça kullanıyoruz. Ekran değişimi yapılan cihazınız özel ekipmanlarla çeşitli kontrollerden geçirildikten sonra tarafınıza sorunsuz ve kusursuz olarak teslim ediliyor.

Asus Tablet Ekran Değişimi

Kırılarak ya da çatlayarak kullanılamaz hale gelen tablet ekranlarının onarılması mümkün değil. Mutlaka ekran değişimi gerekiyor. Değişim işlemi basit gibi görünse de aslında tecrübe ve hassasiyet istiyor. Bu sebeple cihazınızı güvenilir ve tecrübeli ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

asus tablet min 300x199Asus tablet ekran değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Dokunmatik hassasiyeti, hızı, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca ekran değişimi sırasında cihaza format atılmadığı için tabletin hafızasında kayıtlı bilgiler, veriler, dosyalar ve kişisel ayarlarınız da kesinlikle silinmez.

Asus tablet ekran değişimi için ya da diğer işlemleriniz için Asus teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu hattını arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?