Asus Tablet Servisi

 

asus tablet servisi1 min 300x225Ankara Asus Tablet Servisi (özel servis) olarak Asus markalı tüm tabletlerin tamir, bakım, onarım ve parça değişimlerini yapıyoruz. Başta ekran ve batarya değişimleri olmak üzere orijinal yedek parça kullanıyoruz ve garanti veriyoruz.

Asus Tablet Servisi olarak deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ekranı kırılan, çatlayan ya da bozulan Asus tabletlerinizin ekran değişimini servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Asus Tablet Servisi olarak kaliteden ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermeden çalışıyoruz.

Asus Tablet Ekran Değişimi

Ekran, tablet bilgisayarların deyim yerindeyse kalbi. Kırılan ya da çatlayan ekranları değiştirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Orijinal yedek parça ve kaliteli işçiliğin birleşimi şart. Asus tablet ekran değişimi için mutlaka işinin ehli bir servisten hizmet almanızı tavsiye ederiz. Asus Tablet Servisi olarak ekran değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli ekipmanlarla yaptığımız parça değişimlerine garanti veriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız tablet bilgisayarları, özel cihazlarda test ettikten sonra tarafınıza teslim ediyoruz.

Asus Tablet Batarya Değişimi

Diğer tüm cihazlarda olduğu gibi tablet bataryalarının (pil) da belirli bir ömrü var. Usulüne uygun kullanılsa bile ömrünü tamamlayan bataryaların değiştirilmesi gerekiyor. Kimi zaman da uygun olmayan şarj cihazı ve kablo kullanımı gibi sebeplerle tablet bilgisayar bataryaları kısa sürede performansını yitirebiliyor. Asus Tablet Teknik Servisimizde Asus markalı tüm tablet bilgisayarlarınızın batarya değişimini yaptırabilirsiniz. Kullandığımız tüm bataryalar orijinal, garantili ve firma onaylıdır.

Asus Tablet Servisi Çalışma Sistemimiz

Teknik servisimize getirdiğiniz ya da Türkiye’nin dört bir yanından ücretsiz olarak kargo ile gönderdiğiniz cihazlarınızı teknisyenlerimiz önce arıza tespitine alır. Ölçüm cihazlarıyla yapılan arıza tespitinin ardından servis programı hazırlanır. Daha sonra da tarafınıza arıza durumu ve ücreti konusunda bilgi verilir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Kabul etmezseniz hiçbir ücret talep edilmeden cihazınız iade edilir. Tüm parça değişimlerinde cihaza tam uyumlu yedek parçalar tercih edilir. Asus tabletinizi servisten aldıktan sonra ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

asus tablet servisi2 min 300x143

Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler

  • Asus tablet orijinal ekran değişimi
  • Asus tablet orijinal batarya değişimi
  • Asus tablet şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus tablet hoparlör tamiri ve değişimi
  • Asus tablet açma kapama butonu değişimi
  • Asus tablet kamera tamiri ve değişimi
  • Asus tablet kasa değişimi
  • Asus tablet wifi tamiri ve değişimi
  • Asus tablet anakart tamiri ve değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?