Asus Teknik Servis

 

Asus teknik servis Ankara (özel servis) olarak tüm Asus masaüstü, notebook, tablet ve Zenfone telefonların tamir, bakım, onarım ve parça değişimlerini yapıyoruz. Asus markalı cihazlarınızda meydana gelen yazılım ve donanım sorunlarına hızlı, etkili ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Asus konusunda uzman teknik ekibimizin işçiliğine ve orijinal yedek parçalarla yaptığımız değişimlere garanti veriyoruz.

Bakım, oranım ve yedek parça değişiminin yanı sıra Asus teknik servis Ankara olarak yedek parça satışı da yapmaktayız. Servisimize getirdiğiniz cihazlarınız, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilir. Ücretsiz arıza tespitinin ardından gereken işlemler ve maliyeti konusunda tarafınıza bilgi verilir.

asus 1 min 300x169

Onayınızın ardından en kısa sürede onarım ve parça değişimleri yapılarak cihazınız gerekli testler ve kontrollere alınır. Testleri geçen Asus cihazınız tarafınıza sorunsuz şekilde teslim edilir.

Asus teknik servis Ankara olarak, alanında uzman teknik ekibimizle hizmet sunuyoruz. Servisimizde Asus ve teknik servis onaylı orijinal yedek parçalarla değişim yapıyoruz. Onarım ve değişim işlemlerinde kullandığımız tüm ekipman ve cihazlar da uluslar arası onaya sahip ürünlerden oluşmaktadır.

Asus teknik servisimizde Asus laptop ekran değişimi, Asus orijinal batarya değişimi, Asus anakart değişimi, Asus ekran kartış değişimi, fan değişimi, kasa ve menteşe onarımı, değişimi gibi tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Asus Zenfone telefon ekran değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi, hoparlör onarımı ve değişimi, ön ve arka kamera değişimi, mp3 jack değişimi ve açma-kapama butonu değişimlerini de yapıyoruz. Asus masaüstü bilgisayarlar ile Asus tablet bilgisayarların her türlü tamir bakım hizmetini de servisimizde yaptırabilirsiniz.

asus 2 min 300x197Asus teknik servisi olarak onarım ve parça değişimlerinin yanı sıra arızalı olmayan Asus notebook, tablet, PC ve Zenfone telefonlar için önleyici bakım çalışmaları da yapıyoruz. Aşırı ısınan ve performansı düşen cihazlar, önleyici bakım sayesinde eski performansına dönerken, ilerleyen dönemlerde ortaya çıkması muhtemel arızalar da önlenebiliyor.

Bize ulaşmak için 0312 435 40 40 nolu hattı arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?