Asus ZenFone 2 Teknik Servis

 

zenfone 2 min 300x225

Asus ZenFone 2 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Asus Zenfone Teknik Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Asus ZenFone 2 ve Asus ZenFone 2 Laser cihazlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Asus ZenFone 2 teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Asus ZenFone 2 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Asus ZenFone 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ZenFone 2 teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Asus ZenFone 2 ve Asus ZenFone 2 Laser telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Asus ZenFone 2 Ekran ve Batarya Değişiminde Neden Orijinal Ürün Kullanmalıyım?

Asus ZenFone 2 ekran değişimi ve Asus ZenFone 2 batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Asus ZenFone 2 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Asus ZenFone 2 Tamir Fiyatı ve Çalışma Sistemimiz

Asus teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

zenfone 2 1 min 300x179

Asus ZenFone 2 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler

  • Asus ZenFone 2 orijinal ekran değişimi
  • Asus ZenFone 2 orijinal batarya değişimi
  • Asus ZenFone 2 şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone 2 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone 2 açma kapama butonu değişimi
  • Asus ZenFone 2 kamera tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone 2 kasa değişimi
  • Asus ZenFone 2 wifi tamiri ve değişimi

5 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?