1. Anasayfa
  2. Asus
  3. Asus ZenFone Ekran Değişimi

Asus ZenFone Ekran Değişimi

zenfone ekran2 min 300x251Kırılan, çatlayan ya da bozulan Asus ZenFone telefonlarınızın ekran değişimini servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Asus Zenfone ekran değişimi orijinal parçalarla yapılmakta ve garanti verilmektedir. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Asus ZenFone Teknik Servisimiz, deneyimli ekibiyle karşılaştığınız yazılım ve donanım kaynaklı tüm sorunlara ekonomik çözümler üretir.

Diğer tüm markalarda olduğu gibi Asus ZenFone akıllı telefonlarda da ekran kırılması ya da çatlaması problemleri sık yaşanıyor. Düşme, çarpma ve vurma gibi sebeplerle kırılan-çatlayan telefon ekranlarını tamir edip kullanmak mümkün değil. Mutlaka ekranın değiştirilmesi gerekiyor. Telefon ekranları, dış cam, iç ekran ve dokunmatik panel olmak üzere 3 bileşenden oluşuyor. Ekran değişiminde bu 3 parça bütünleşik olarak değiştiriliyor.

Orijinal Ekran Değişimi

Ekran, telefonların en hassas ve ön önemli parçası. Ekran değiştirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Asus ZenFone ekran değişimi için mutlaka işinin ehli bir servisten hizmet almanızı öneririz. Asus ZenFone Teknik Servisimizde ekran değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli ekipmanlarla yaptığımız parça değişimleri için garanti veriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız telefonları, özel cihazlarda test ettikten sonra teslim ediyoruz.

Telefon İlk Günkü Performansına Döner

Asus ZenFone ekran değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Zenfone telefonunuzun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsınız. Ekran değişimi sırasında cihazınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla telefonunuzda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız kaybolmuyor, silinmiyor.

zenfone ekran1 min 300x244Asus ZenFone teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler

Asus ZenFone orijinal ekran değişimi
Asus ZenFone orijinal batarya değişimi
Asus ZenFone şarj soketi tamiri ve değişimi
Asus ZenFone mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Asus ZenFone açma kapama butonu değişimi
Asus ZenFone kamera tamiri ve değişimi
Asus ZenFone kasa değişimi
Asus ZenFone wifi tamiri ve değişimi

İlginizi Çekebilir

Asus ZenFone Selfie Teknik Servis
Asus ZenFone Max Teknik Servis
Asus ZenFone 5 Teknik Servis
Asus ZenFone 4 Teknik Servis
Asus ZenFone 3 Teknik Servis
Asus ZenFone 2 Teknik Servis

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by