Asus ZenFone Ekran Değişimi

 

zenfone ekran2 min 300x251Asus Zenfone ekran değişimi orijinal parçalarla yapılmakta ve garanti verilmektedir. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Asus ZenFone Teknik Servisimiz, deneyimli ekibiyle karşılaştığınız yazılım ve donanım kaynaklı tüm sorunlara ekonomik çözümler üretir.

Diğer tüm markalarda olduğu gibi Asus ZenFone akıllı telefonlarda da ekran kırılması ya da çatlaması problemleri sık yaşanıyor. Düşme, çarpma ve vurma gibi sebeplerle kırılan-çatlayan telefon ekranlarını tamir edip kullanmak mümkün değil. Mutlaka ekranın değiştirilmesi gerekiyor. Telefon ekranları, dış cam, iç ekran ve dokunmatik panel olmak üzere 3 bileşenden oluşuyor. Ekran değişiminde bu 3 parça bütünleşik olarak değiştiriliyor.

Orijinal Ekran Değişimi

Ekran, telefonların en hassas ve ön önemli parçası. Ekran değiştirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Asus ZenFone ekran değişimi için mutlaka işinin ehli bir servisten hizmet almanızı öneririz. Asus ZenFone Teknik Servisimizde ekran değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli ekipmanlarla yaptığımız parça değişimleri için garanti veriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız telefonları, özel cihazlarda test ettikten sonra teslim ediyoruz. Kullanıcı hatası dışında, değişimini yaptığımız ekranda üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun çıkması durumunda garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

Telefon İlk Günkü Performansına Döner

ZenFone ekran değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Zenfone telefonunuzun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsınız. Ekran değişimi sırasında cihazınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla telefonunuzda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız kaybolmuyor, silinmiyor.

zenfone ekran1 min 300x244Asus ZenFone Teknik Servis

  • Orijinal ekran değişimi
  • Asus ZenFone orijinal batarya değişimi
  • Asus ZenFone şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone açma kapama butonu değişimi
  • Asus ZenFone kamera tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone kasa değişimi
  • Asus ZenFone wifi tamiri ve değişimi

İlginizi Çekebilir

Asus ZenFone Selfie Teknik Servis
Asus ZenFone Max Teknik Servis
Asus ZenFone 5 Teknik Servis
Asus ZenFone 4 Teknik Servis
Asus ZenFone 3 Teknik Servis
Asus ZenFone 2 Teknik Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?