Asus ZenFone Max Teknik Servis

 

Asus ZenFone Max teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Asus ZenFone Max, Asus ZenFone Max Pro, Asus ZenFone Max Plus ve Asus ZenFone Max M2 cihazlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Asus ZenFone teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Asus ZenFone Max telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

zenfone max min 300x300Asus ZenFone Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ZenFone Max teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Asus ZenFone Max telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Asus ZenFone Max Ekran ve Batarya Değişiminde Neden Orijinal Ürün Kullanmalıyım?

Asus ZenFone Max ekran değişimi ve Asus ZenFone Max batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Asus ZenFone Max teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Asus ZenFone Max Tamir Fiyatı ve Çalışma Sistemimiz

ZenFone Max teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Asus ZenFone Max Telefonunuzda En Sık Görülen Arıza ve Sorunlar Neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

Asus ZenFone Max Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler Neler?

 • Asus ZenFone Max orijinal ekran değişimi
 • Asus ZenFone Max orijinal batarya değişimi
 • Asus ZenFone Max şarj soketi tamiri ve değişimi
 • Asus ZenFone Max mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Asus ZenFone Max açma kapama butonu değişimi
 • Asus ZenFone Max kamera tamiri ve değişimi
 • Asus ZenFone Max kasa değişimi
 • Asus ZenFone Max wifi tamiri ve değişimi

2 Yorum. Yeni Yorum

 • İbrahim enes yazıcı
  30 Kasım 2021 03:01

  Merhaba ben asus zenfone max pro kullanıyorum da birisiyle konuşurken karşı tarafa cızırtı ses geliyor

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   30 Kasım 2021 10:03

   İbrahim Bey merhaba,

   Asus Zenfone Max Pro cihazınızda karşıya cızırtılı ses gitme sebebi büyük ihtimalle şarj mikrofon bordunda meydana gelen bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Bunun çözümü Asus Zenfone Max Pro şarj mikrofon bordu değişimi yapılması gerekir. Servisimizde şarj mikrofon bord değişimi yapıyoruz. İşlem süresi yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında değişiyor.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?