Asus ZenFone Selfie Teknik Servis

 

Asus ZenFone Selfie teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Asus ZenFone Selfie için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Asus ZenFone teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Asus ZenFone Selfie telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

zenfone selfie 1 min 1 300x225Asus ZenFone Selfie Ekran Değişimi

Asus ZenFone Selfie teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Asus ZenFone Selfie telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Asus ZenFone Selfie Ekran ve Batarya Değişiminde Neden Orijinal Ürün Kullanmalıyım?

Asus ZenFone Selfie ekran değişimi ve Asus ZenFone Selfie batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Asus ZenFone Selfie teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Asus ZenFone Selfie Tamir Fiyatı ve Çalışma Sistemimiz

Servisimizde, alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Asus ZenFone Selfie En Sık Görülen Arıza ve Sorunlar

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

Asus ZenFone Selfie Teknik Servis

  • Asus ZenFone Selfie orijinal ekran değişimi
  • Asus ZenFone Selfie orijinal batarya değişimi
  • Asus ZenFone Selfie şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Selfie mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Selfie açma kapama butonu değişimi
  • Asus ZenFone Selfie kamera tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Selfie kasa değişimi
  • Asus ZenFone Selfie wifi tamiri ve değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?