zenfone teknik servis min 300x109

Asus Zenfone Teknik Servisi (özel servis) olarak deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Asus ZenFone ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere yazılım ve donanım kaynaklı tüm sorunlar için ekonomik ve etkili çözümler üretiyoruz. Tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz.

Ekranı kırılan, çatlayan ya da bozulan ZenFone telefonlarınızın ekran değişimini servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Asus ZenFone Teknik Servisi olarak kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışıyoruz.

Asus ZenFone Ekran Değişimi

Ekran, telefonların en hassas ve ön önemli parçası. Ekran değiştirmek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Asus ZenFone ekran değişimi için mutlaka işinin ehli bir servisten hizmet almanızı öneririz. Asus ZenFone Teknik Servisi olarak ekran değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli ekipmanlarla yaptığımız parça değişimleri için garanti veriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız telefonları, özel cihazlarda test ettikten sonra tarafınıza teslim ediyoruz.

Asus ZenFone Batarya Değişimi

Batarya, tıpkı ekran gibi bir akıllı telefonun en önemli parçalarından biri. Bataryaların da belirli bir ömrü var. Usulüne uygun kullanılsa bile ömrünü tamamlayan bataryaların (pil) değiştirilmesi gerekiyor. Kimi zaman da uygun olmayan şarj cihazı ve kablo kullanımı gibi sebeplerle akıllı telefon bataryaları kısa sürede performansını yitiriyor. Asus ZenFone Teknik Servisi Ankara’da tüm ZenFone cihazlarınızın batarya değişimini yaptırabilirsiniz. Kullandığımız tüm bataryalar orijinal, garantili ve firma onaylıdır.

Asus ZenFone Teknik Servisi Çalışma Sistemimiz

Teknik servisimize getirdiğiniz ya da Türkiye’nin dört bir yanından ücretsiz olarak kargo ile gönderdiğiniz Zenfone telefonlarınızı teknisyenlerimiz önce arıza tespitine alır. Ölçüm cihazlarıyla yapılan arıza tespitinin ardından servis programı hazırlanır. Daha sonra da tarafınıza arıza durumu ve ücreti konusunda bilgi verilir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Kabul etmezseniz hiçbir ücret talep edilmeden cihazınız iade edilir. Tüm parça değişimlerinde cihaza tam uyumlu yedek parçalar tercih edilir. Telefonunuzu servisten aldıktan sonra ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

zenfone teknik servis1 min 300x122

Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

  • Asus ZenFone orijinal ekran değişimi
  • Asus ZenFone orijinal batarya değişimi
  • Asus ZenFone şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone açma kapama butonu değişimi
  • Asus ZenFone kamera tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone kasa değişimi
  • Asus ZenFone wifi tamiri ve değişimi

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?