Asus ZenFone Zoom Teknik Servis

 

Asus ZenFone Zoom teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Asus ZenFone Zoom için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Asus ZenFone teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Asus ZenFone Zoom telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

zenfone zoom minAsus ZenFone Zoom ekran değişimi nasıl yapılır?

Asus ZenFone Zoom teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Asus ZenFone Zoom telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Asus ZenFone Zoom Ekran ve Batarya Değişiminde Neden Orijinal Ürün Kullanmalıyım?

Asus ZenFone Zoom ekran değişimi ve Asus ZenFone Zoom batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Asus ZenFone Zoom teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Asus Zenfone Zoom Tamir Fiyatı ve Çalışma Sistemimiz

Asus ZenFone Zoom teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Asus ZenFone Zoom Telefonunuzda En Sık Görülen Arıza ve Sorunlar Neler?

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

Asus ZenFone Zoom Teknik Servis
  • Asus ZenFone Zoom orijinal ekran değişimi
  • Asus ZenFone Zoom orijinal batarya değişimi
  • Asus ZenFone Zoom şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Zoom mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Zoom açma kapama butonu değişimi
  • Asus ZenFone Zoom kamera tamiri ve değişimi
  • Asus ZenFone Zoom kasa değişimi
  • Asus ZenFone Zoom wifi tamiri ve değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?