Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi1 300x148

 

Ankara Bilgisayar Servisi olarak bozulan ve parça değişimi gereken tüm masaüstü bilgisayarlarınıza hizmet veriyoruz. Markalı bilgisayarların yanı sıra toplama bilgisayarlara (OEM) da bakıyoruz. Ekran kartı ve anakart sorunları, ekran kartı chipset değişimi, fan bakımı ve değişimi, güç besleme (power supply) sorunları, format, BİOS yazılımı ve veri kurtarma, virüs temizleme ve antivirüs gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Ankara’da güvenilir bir bilgisayar servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Bilgisayar Teknik Servisi’ne 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarlar, evde ve işyerlerinde kullandığımız diğer cihazlara göre daha sık teknik desteğe ihtiyaç duyuyor. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasalar bile 6 ayda bir fan bakımı ve temizlik yapılması gerekir. Bu sebeple bilgisayarlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, teknik konularda her an bilgi alabileceğiniz bir teknik servisiniz olmalı. Bimar Bilgisayar olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Servisimizde bilgisayar ve cep telefonu aksesuarlarının satışlarını da yapıyoruz.

Tüm Marka ve Modeller

Sadece tek bir markaya değil tüm marka ve modellere bakıyoruz. Çok tanınmış bilgisayar markalarının yanı sıra son yıllarda piyasada yer almaya başlayan diğer marka ve modellere de destek veriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz bilgisayar tamir bakım ve parça değişimlerini uluslar arası standartlara uygun çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyor.

bilgisayar servisi2 300x158

Orijinal ve Garantili Yedek Parça

Bilgisayar tamirinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunamadığı durumlarda orijinaline en yakın ve firma onaylı muadil parçaları tercih ediyoruz. Tüm parça değişimlerimize servis garantisi veriyoruz. Parça değişimlerinde üretim hatası sonucu problem yaşarsanız hiçbir şart öne sürmeden garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

Bilgisayarlarda En Sık Görülen Arızalar Neler?

Masaüstü bilgisayarlarda en sık görülen arıza ve sorunlar şöyle: Görüntü aktarma sorunları, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, yavaş çalışma, BIOS sorunları USB ve HDMI girişlerindeki problemler, güç ünitesi power supply arızaları, CD-DVD Room sorunları ve yazılımlar problemler…

Bilgisayar Servis Hizmetleri

 • Anakart Tamiri
 • Anakart Değişimi
 • Ekran Kartı Onarımı ve Değişimi
 • Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • RAM Yükseltme ve Değişimi
 • SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • Format ve Program Kurulumları
 • BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?