All in One Bilgisayar Tamiri

all in one 300x174

Servisimized All in One bilgisayar tamiri yapılmaktadır. All in one Türkçe adıyla “hepsi bir arada” bilgisayarlar ekran ve kasası ayrı olmayan, tüm parçaları monitörde birleşik bilgisayarlardır. Ayrıca bir kasa ve bağlantı kabloları olmadığı için artık masaüstü kasalı bilgisayarların yerini almaktadır. Servisimizde All in One Bilgisayar tamiri yapılmaktadır.

Hepsi bir arada bilgisayarlar laptop ve tablet gibi kullanım kolaylığı sağlar.Ayrıca çoğu dokunmatik ekranlı olduğu halde içindeki parçalar genellikle masaüstü bilgisayarlardaki parçalarla aynıdır. Masaüstü bilgisayarlara göre kasanın içerisindeki soğutma ve havalandırma alanı dar olduğu için daha çok laptopa (dizüstü bilgisayar) benzer bir iç dizilime sahiptir.

Tüm Markalara Hizmet Veriyoruz

Teknik servisimizde deneyimli teknik ekibimizle hepsi bir arada (all in one) bilgisayarlarınızın her türlü ekran değişimi, anakart onarımı, HDD, SSD, RAM değişimi ve tüm onarım ve parça değişim işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. Parça değişimlerinde yetkili distribütör firma garantili parçaları kullanıyoruz. En az 6 aydan başlamak üzere 2 yıla kadar garanti veriyoruz. Piyasada en çok satılan markalardan nadir olanlara kadar tüm all in one bilgisayarların her türlü parça değişimi ve onarım işlemlerini de yine garantili olarak teknik servisimizde onarıyoruz.

Orijinal ve Garantili Yedek Parça

Bilgisayar tamirinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunamadığı durumlarda orijinaline en yakın ve firma onaylı muadil parçaları tercih ediyoruz. Tüm parça değişimlerimize servis garantisi veriyoruz. Parça değişimlerinde üretim hatası sonucu herhangi bir problem yaşarsanız hiçbir şart öne sürmeden garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

Bilgisayarlarde En Sık Görülen Arızalar Neler?

Masaüstü bilgisayarlarda en sık görülen arıza ve sorunlar şöyle: Görüntü aktarma sorunları, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, yavaş çalışma, BIOS sorunları USB ve HDMI girişlerindeki problemler, güç ünitesi power supply arızaları, CD-DVD Room sorunları ve yazılımlar problemler…

Bilgisayar Servis Hizmetleri

 • Anakart Tamiri
 • Anakart Değişimi
 • Ekran Kartı Onarımı ve Değişimi
 • Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • RAM Yükseltme ve Değişimi
 • SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • Format ve Program Kurulumları
 • BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?