Kızılay Bilgisayar Servisi

macbook 1 min 300x249Bimar Bilgisayar olarak Ankara Kızılay’da tüm masaüstü, laptop, hepsi birarada bilgisayarlara teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servisimizde masaüstü bilgisayarların tüm anakart, işlemci, RAM, SSD, HDD, power supply değişim ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Bilgisayarlarınıza sahip olduğunuz orijinal işletim sistemi, ofis uygulamaları, antivirüs programları ve diğer tüm orijinal lisanslı yazılımlarınız da yüklenerek cihazlarınıza ilk aldığınız düzende ve performansta kurulum yapılır. Kızılay bilgisayar servisi olarak tüm tamir, onarım ve parça değişim ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Teknik servisimize gelen arızalı masaüstü bilgisayarlarınızda yaptığımız ilk işlem, arızalı parçanın değişimi değil öncelikli olarak arızalı parçanın onarılmaya çalışılması olmaktadır. Arızalı bilgisayarlarda anakart değişim işlemi yapılması durumunda değişim sadece anakart değişimiyle sınırlı kalmamaktadır. Yeni takılacak anakartla uyum sağlamayan ekran kartı, RAM ve işlemci ile yeni parçalara yetersiz kalması durumunda power supply bile değişmek zorunda kalmaktadır. Ama teknik servisimizde öncelikli olarak anakartınızın onarımına bakıldığı için, onarım yapılması durumunda anakart ve beraberinde değişebilecek diğer parçaların değişim maliyetinden tasarruf edilmiş olmaktadır.

Bimar Bilgisayar olarak Ankara’nın en deneyimli bilgisayar teknisyenlerinden oluşan teknik ekibimizle masaüstü bilgisayarlarınıza, laptop, tablet ve cep telefonlarınıza kaliteli ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Tüm Marka ve Modeller

Sadece tek bir markaya değil tüm marka ve modellere bakıyoruz. Çok tanınmış bilgisayar markalarının yanı sıra son yıllarda piyasada yer almaya başlayan diğer marka ve modellere de destek veriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz bilgisayar tamir bakım ve parça değişimlerini uluslar arası standartlara uygun çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyor.

bilgisayar servisi2 300x158

Orijinal ve Garantili Yedek Parça

Bilgisayar tamirinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunamadığı durumlarda orijinaline en yakın ve firma onaylı muadil parçaları tercih ediyoruz. Tüm parça değişimlerimize servis garantisi veriyoruz. Parça değişimlerinde üretim hatası sonucu herhangi bir problem yaşarsanız hiçbir şart öne sürmeden garanti kapsamında işlem yapıyoruz.

Bilgisayarlarde En Sık Görülen Arızalar Neler?

Masaüstü bilgisayarlarda en sık görülen arıza ve sorunlar şöyle: Görüntü aktarma sorunları, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, yavaş çalışma, BIOS sorunları USB ve HDMI girişlerindeki problemler, güç ünitesi power supply arızaları, CD-DVD Room sorunları ve yazılımlar problemler…

Bilgisayar Servis Hizmetleri

 • Anakart Tamiri
 • Anakart Değişimi
 • Ekran Kartı Onarımı ve Değişimi
 • Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • RAM Yükseltme ve Değişimi
 • SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • Format ve Program Kurulumları
 • BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?