Lensun Nano Ekran Koruyucu

 

nano koruyucu1 1 300x154Lensun Nano ekran koruyucu film, cep telefonu ekranlarınız için çizilme ve kırılmalara karşı yüksek koruma sağlamaktadır. Nano teknolojili özel malzemelerden üretilen bu filmler, klasik temperli ekran koruyucu camlara göre daha ince ve esnektir. Ancak daha dayanıklıdır. Bimar Bilgisayar Servisimizde, tüm marka ve model cep telefonları ile tablet bilgisayarlara, uygun fiyatlarla nano ekran koruyucu uygulaması yapılmaktadır. Servisimizde ekran değişimi yaptıran müşterilerimiz, nano koruyucular için özel indirimlerden faydalanıyor. Cep telefonu ve tablet ekranlarınıza nano koruyucu yaptırmak için servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz. Adresimiz Mithatpaşa Cad. No: 28/B Kızılay Ankara.

Lensun Nano Ekran Koruyucu Film Nedir?

Geçmiş yıllarda üretilen plastik ekran koruyucular, dayanıklı olmamaları sebebiyle yerini inceltilmiş camdan oluşan tempered koruyuculara bıraktı. Tempered camların yerini de artık nano malzemelerden geliştirilen yeni nesil ekran filmleri alıyor. Bu fimleri elinize aldığınızda yumuşak, elastik ve ince olduğunu hissediyorsunuz. Ancak bunun gerisinde çok yüksek bir teknoloji var. Aslında nano ekran filmleri birbiriyle iç içe geçmiş 9 ayrı katmandan oluşuyor. Nano malzeme, çizilme, çatlama ve kırılmalara karşı telefon ve tablet bilgisayar ekranlarınıza çok daha yüksek koruma sağlıyor.

Nano Ekran Fimlerinin Temperli Camlardan Farklılıkları

  • nano koruyucu3 300x169Lensun Nano ekran koruyucu film, klasik temperli camlara göre daha ince ve esnek.
  • Düşme, çarpma, çatlama ve çizilme gibi durumlara karşı daha dayanıklı.
  • Telefonun üzerinde kalın bir tabaka oluşturmuyor, dokunmatik hassasiyetine zarar vermiyor.
  • Temperli camlar, üzerinde parmak izi sensörü ve home tuşu bulunan telefonlarda çukur oluşturduğu için kullanıma engel olabiliyor. İnce nano fimlerde ise herhangi bir sorun yaşanmıyor.
  • Temperli camlarda ekran kenarları tam oturmadığı için hava kabarcıkları oluşabiliyor. Kavisli camlarda da tam bir kavrama sağlanamıyor. Nano filmler ise ekranı tümüyle ve hava kabarcığı kalmadan kaplıyor.
  • Nano filmler, telefonun görüntü kalitesini olumsuz etkilemiyor. Yüksek çözünürlükle görüntü alabiliyorsunuz.
  • Üzerinde parmak izi ve lekeleri kalmıyor. Kötü görüntü oluşturmuyor.

Nerede Nano Ekran Koruyucu Yaptırabilirim?

nano koruyucu4 300x169Lensun Nano ekran koruyucu film, özel bir makinada her cihaz için özel olarak kesiliyor. Bimar Bilgisayar Teknik Servisimizde bulunan Lensun marka makinemizde nano film hazırlayarak müşterilerimizin telefonlarına uyguluyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz, makinada kesilip hazırlanan nano filmi, özel bir solüsyonla telefon ya da tablet bilgisayarınızın ekranına özenle uyguluyor. Bu işlem yaklaşık 5 dakika sürüyor. Nano film, üzerindeki kimyasalların kurumasıyla 1-2 gün içinde tam olarak aktif hale geliyor. Servisimizde ekran değişimi yaptıran müşterilerimizenano koruyucu filmlerde özel indirimler yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?