Lydsto Robot Süpürge Batarya Değişimi

 

 

robot supurge batarya 300x225Bu makalemizde Lydsto robot süpürge batarya değişimi hakkında bilgi vereceğiz. Lydsto, Roborock, Xiaomi, Roidme, Viomi, Eufy ve iRobot gibi tüm akıllı süpürgeler kablosuz üretiliyor. Bu cihazlar enerjisini içlerinde bulunan bataryalardan alıyor. Şarj edilebilen bu bataryalar zamanla eskiyip ömrünü tamamlıyor. Bu durumda batarya değişimi gerekiyor. Batarya değişiminin kaliteli pillerle işinin ehli uzman bir serviste yapılmasını öneriyoruz.

Robot süpürgeler hızla yaygınlaşıyor. Artık hemen her evde temizliği robot süpürgeler yapıyor. Evin dört bir yanını köşe bucak süpüren akıllı süpürgelerde, bazı parça ve ekipmanlarının değişim ihtiyacı ortaya çıkıyor. Fırçalar, filtre ve mop bezleri eskidikçe değiştiriliyor. Robot süpürgelerde değişimi yapılan bir başka parça ise batarya.

Robot süpürgelerde içerisinde pil hücreleri yer alan şarj edilebilir bataryalar bulunuyor. Bataryalar, modele göre değişmekle birlikte genellikle 4 ya da 6 pil hücresinden oluşuyor. Yeni bir batarya 1-2 saat süreyle cihazın çalışmasını sağlıyor. Zamanla bataryaların sağlık durumu düşüyor. Eskiyen ve hücreleri zarar gören bataryalar bir süre sonra çok kısa sürede kullanılmaz duruma düşüyor. Ya da robot süpürgeyi hiç çalıştıramaz hale geliyor.

Bu durumda robot süpürge batarya değişimi yapılması gerekiyor. Cihazın içindeki batarya ve devre kartını çıkarıyoruz. Daha sonra cihazın desteklediği volt ve amper değerine uygun orijinal pillerle değişim yapıyoruz. Kalite kontrol testlerinden sonra yüzde yüz çalıştığına emin olduğumuz akıllı süpürgeleri müşterilerimize teslim ediyoruz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak kargo yoluyla tüm Türkiye’ye hizmet sunuyoruz. Kargoyla gönderilen cihazların batarya değişimlerini en kısa sürede yaparak müşterilerimize geri gönderiyoruz.

Lydsto Robot Süpürge Batarya Değişimi

Evde ya da işyerlerinizde kullandığınız Lydsto marka süpürgelerinizin bataryası tükendiğinde endişe etmeyin. Cihazınızı servisimize getirir ya da kargo ile gönderirseniz Lydsto Robot süpürge batarya değişimi yapıp sağlam şekilde teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm batarya değişimlerine garanti veriyoruz.

YÜKSEK KAPASİTELİ BATARYA DAHA UZUN PERFORMANS

Bimar Teknik Servis olarak robot süpürgelerin batarya değişimlerini titizlikle yapıyoruz. Ayrıca değişimde daha yüksek miliamper (maH) değerine sahip pil hücreleri kullanıyoruz. Böylece robot süpürgelerinizin bataryaları öncekine göre daha uzun performansa sahip oluyor. Robot süpürge batarya değişimi için daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 809 40 40 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

BATARYA DEĞİŞİMİ YAPTIĞIMIZ MARKALARDAN BAZILARI

  • Lydsto
  • Roborock
  • Xiaomi
  • Viomi
  • Roidme
  • Lydsto

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?