Robot Süpürge Toz Haznesini Algılamıyor

 

robot supurge internet 300x167Akıllı süpürgelerde en sık görülen sorunlardan biri de robot süpürge toz haznesini algılamıyor hatası. Cihaz, toz haznesi takılı olmasına rağmen üzerinde toz haznesi yokmuş gibi uyarı veriyor. Bu problem çeşitli sebeplerden kaynaklanıyor. Cihazın toz haznesini algılayan sensoru arızalanmış olabilir, bu durumda sensor onarımı yapıyoruz. Sensor onarılamayacak durumdaysa yenisiyle değiştiriyoruz. Kimi zaman da sensorun toz haznesi üzerindeki algılayıcısı düşüp kayboluyor. Mıknatıs özelliğine sahip algılayıcının yenisini takıp sorunu çözüyoruz.

Artık robot süpürgeler hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hemen her evde süpürme silme işi robotlara emanet. Yaşamımızı kolaylaştıran akıllı süpürgelerin tek olumsuz yönü ise sık arıza vermeleri. Batarya, sensor, teker arızaları ilk akla gelen sorunlar arasında. Ancak bunların yanı sıra akıllı süpürgelerde farklı sorunlar da görülebiliyor. Teknik servisimizde tüm arızalar için hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Robot Süpürge Toz Haznesini Algılamıyor Arızası Yaşıyorum

Kullandığınız akıllı süpürgenin cep telefonunuzdaki uygulamasında toz haznesi algılanamadı uyarısı alırsanız endişe etmeyin. Öncelikle toz haznesini çıkarıp temizleyin ve tekrar yerine takın. Ayrıca haznenin girdiği yuvanın da temiz olmasına dikkat edin. Buna rağmen sorun devam ederse teknik yardım almanızı öneriyoruz. Cihazınızı alanında uzman bir teknik servise götürüp kontrol ettirin. Toz haznesi okuyan yani algılayan sensor arızalanmış olabilir. Servisimize bu arızayla gelen cihazların öncelikle onarımı yoluna gidiyoruz. Eğer sensor onarılamayacak kadar zarar görmüş durumda ise parça değişimi yapıyoruz. Her iki durumda da arızalı cihazları çalışır duruma getirin müşterilerimize teslim ediyoruz.

Özel Bimar Teknik Servis olarak Xiaomi, Roborock, Viomi, Lydsto, Roidme ve Eufy başta olmaz üzere tüm tüm robot süpürge markaları için hizmet sunuyoruz. Ankara’daki merkezimizde hem elden teslim edilen hem de kargoyla gönderilen cihazlara bakıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından bize arızalı robot süpürgelerinizi gönderebilirsiniz. Bozuk cihazlarınızı en kısa sürede onarım sağlam şekilde teslim ediyoruz. Bize 0312 435 40 40 ve 0850 809 40 40 numaralı telefonlardan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.bimarbilgisayar.com internet sitemizdeki Whatsapp ve canlı destek hatlarımızdan da 24 saat bilgi alabilirsiniz. Bu makalemizde robot süpürge toz haznesini algılamıyor arızası ve çözüm yolları hakkında bilgi verdik.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?