Tecno Spark 7 Pro Ekran Değişimi

 

tecno mobile teknik servis 1 300x169Tecno Spark 7 Pro ekran değişimi servisimizde orijinal ve garantili şekilde yapılıyor. Özel Tecno Mobile Teknik Servis olarak Tecno Mobile telefonlarınız için hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Merak ettiğiniz konularla ilgili bilgi almak için 0312 435 40 40 ya da 0850 809 40 40 nolu telefonu arayabilirsiniz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak başka bir ildeyseniz bize cihazınızı kargoyla da ulaştırabilirsiniz.

Servisimizde Tecno Mobile ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör ve mikrofon değişimi ve diğer onarım işlemlerini yapıyoruz. Tecno telefonlarınızdaki donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Yazılımcılarımız işletim sistemi çöken cihazlarınızı orijinal programlarla yeniden çalışır hale getiriyor.

Tecno Spark 7 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Cep telefonu ekranları, çok hassas parçalardan oluşuyor, dolayısıyla ekran değişimi profesyonellik istiyor. En altta iç ekran denilen ışık ve görüntüyü oluşturan katman yer alıyor. Işığı, LED, Amoled veya Süper Amoled teknolojisine sahip mikro lambalar üretiyor. Bu katmanın üstünde dokunmatik alan yer alırken üstte ise son katman olarak dış cam bulunuyor. Bazı cihazlarda dokunmatik ile üst cam tek tabaka halinde üretiliyor. Ekran kırılmalarında çoğunlukla bu üç katman tümüyle zarar görüyor. Bu durumda komple ekran paneli değiştiriliyor. Eğer sadece üst camda problem varsa ve çatlaklık derine işlememişse üst cam ya da dokunmatik panel değişimi de yapılabiliyor.

Servisimize ekran değişimi için gelen cihazlara format atmıyoruz, dolayısıyla ekran değişimi sonrası veri kaybı yaşanmıyor. Ancak bazı durumlarda kalibrasyon ayarları için format atmak gerekebiliyor. Böyle bir işlem gerekirse müşterilerimizin önce onayını alıyoruz ardından da bilgilerin yedekleri çıkarıyoruz. Format atıp ayarları düzelttikten sonra yedeklenen bilgileri tekrar cihaza yüklüyoruz, böylece yine veri kaybı yaşanmıyor.

Güvenilir Servis, Kaliteli İşçilik

Servisimizde Tecno Spark 7 Pro ekran değişimi, yılların tecrübesine sahip ekibimiz tarafından titizlikle yapılıyor. Ekran değişimi, cihazın modeline ya da hasar durumuna göre değişmekle birlikte 1 ile 2 saat arasında sürüyor. Daha kısa sürede yapılan ekran değişimlerinde işçilik kalitesinden ödün verilmesi gerekir. Tecno Mobile Teknik Servisimizde işçilik ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeden çalışıyoruz. Piyasada daha ucuza, daha kısa sürede ekran değişimi yaptığını iddia eden yerlerde müşterilerin yaşadığı sıkıntılar malum.

Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde yaptığımız tüm parça değişimleri servis garantisine sahip. Kullanıcı hatası dışında, değiştirilen parçada üretim hatası sonucu herhangi bir problem meydana gelirse derhal garanti kapsamında işlem yapıyoruz. Söz konusu parça ücretsiz olarak yeniden değiştiriliyor. Piyasada çoğunluğu kaçak olarak getirilen çok ucuza telefon ekranları bulunuyor. Merdiven altı yerlerde değiştirilen, internette satılan bu ekranların çoğu orijinal değil.

Türkiye’nin Her Yanına Hizmet

Özel Tecno Mobile Teknik Servisimiz, sektöründe Ankara’nın en eski ve köklü firmalarından Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyor. Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Diğer illerden Tecno Spark 7 Pro ekran değişimi için bize kargoyla cihaz gönderebilirsiniz. Bize kargoyla gelen cihazların ekran değişimi ve testlerini aynı gün yapıyoruz. Banka havalesi ya da EFT yoluyla ödeme alındıktan sonra tekrar kargoyla müşteriye gönderiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?