Türksat Kablonet Aboneliği

turksatTürksat Kablonet Aboneliği için buradan destek alabilirsiniz. Türksat Kablonet, Fiber Optik Altyapısıyla 100 Mbps ye varan hızlarda internet ve UHD yayın kalitesinde KabloTV hizmeti sunuyor. Hisselerinin tümü Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na ait olan ve yüzde 100 kamu kuruluşu olarak faaliyet gösteren Türksat Kablo, Ankara merkezli bir kamu iktisadi teşekkülüdür.

Türksat A.Ş., altyapıyı bulunan illerde KabloTV şebekesi üzerinden Kablonet internet ve KabloTV yayın hizmeti sunmaktadır Türksat Kablonet ve KabloTV ye abone olmak için herhangi bir Türksat Kablo Abone Merkezlerinden abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz abone merkezlerine gitmeden, evinizden çıkmadan 0850 802 44 44 numaralı telefonu arayabilir, Türksat Kablonet müşteri temsilcisinden kampanya ve tarifeler hakkında detaylı bilgi alarak başvurunuzu telefonla yapabilirsiniz. Eğer Kablonet ve KabloTV abonelik başvurunuzu online şekilde kendiniz yapmak isterseniz https://www.turksatinternet.net/hizli-basvur/ web adresinden hızlı başvuru formunu doldurarak abone olabilirsiniz. Türksat Kablo, kaliteli hizmeti, hızlı satış sonrası desteği ve müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin önde gelen internet ve KabloTV servis sağlayıcısıdır.

Türksat Kablonet Modem

Türksat Kablonet hizmeti için DOCSİS 3.0 uyumlu modem gerekmektedir. Çeşitli özelliklere sahip Türksat Kabonet uyumlu modemler hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. KabloTV yayınları da teledünya HD kutularıyla alınmaktadır. Kablonet modem ve HD kutuları dilerseniz Türksat’tan kiralayabilirsiniz ya da abone merkezlerinden satın alabilirsiniz.

Türksat Kablonet Kampanyalar

Türksat Kablonet, birbirinden avantajlı paketleri ve tarifeleriyle ihtiyaçlarınız için en ekonomik çözümleri sunuyor.  Kablonet kampanyalarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?