Kütahya Dell Servisi

 

dell servisi 300x169Servisimizde tüm Dell laptop, notebook, netbook ve masaüstü bilgisayarlara hizmet veriyoruz. Özel Kütahya Dell Servisi, Dell cihazlarınızda karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Servisimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Dell servisimizde ekran kartı ve anakart tamiri-değişimi, ekran kartı chipset değişimi, LCD-LED ekran değişimi, fan bakımı-değişimi, kasa menteşe onarımı ve değişimi, format ve BIOS yazılımı gibi tüm donanımsal ve yazılımsal işlemler yapılıyor. Tamir onarım fiyatları ve diğer tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Evlerde ve işyerlerinde yoğun şekilde kullanılan laptop ve notebooklar, diğer elektronik aletlere göre daha sık teknik desteğe ihtiyaç duyar. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasa bile cihazlara 6 ayda bir fan bakımı ve termal macun değişimi yapılması gerekir. Notebook kullanıcıları, cihazlarını güvenle teslim edebilecekleri, teknik konularda kolaylıkla ulaşıp bilgi alabilecekleri bir servise ihtiyaç duyar. Köklü geçmişiyle Bimar Bilgisayar, Türkiye geneline hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo hizmetimizle bize cihaz gönderebilirsiniz.

Dell Laptop Arızaları

Dell laptop ve notebooklarda en sık yaşanan arıza ve sorunlar kısaca şöyle: Ekrana görüntü gelmemesi ve mavi ekran sorunu, ekran kırılması, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa ve menteşe kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, klavye ve touchpad sorunları, hoparlör arızaları, şarj soketi, USB ve HDMI girişlerindeki problemler ile yazılımlar sorunlar. Notebook ve laptoplarınızda meydana gelen tüm arızalar için Kütahya Dell Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

Dell Kasa Menteşe Tamiri

Notebook ve laptoplarda en sık görülen sorunlardan biri de kasa menteşe hasarı ve kırılmasıdır. Düşme, çarpma ya da yoğun kullanım gibi sebeplerde notebook kasalarında ve menteşelerinde çeşitli sorunlar meydana gelir. Kütahya Dell Servisi olarak notebook kasa menteşe tamiri ve onarım işlemlerinde iddialıyız. Tecrübeli ekibimiz kırılan kasalarınızı plastik kaynak ve plastik enjeksiyon yöntemiyle onararak gerek sağlamlık gerekse görünüm olarak eski haline getirmektedir. Bu işlemleri çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyoruz. Kasa menteşe onarımı, kasa menteşe değişimine göre daha ucuza yapılabilmekte hem de cihazınızın orijinalliği bozulmamaktadır. Kasa menteşe tamirini bir gün içinde yapıp teslim ediyoruz.

Dell Servisi Cihaz Gönderimi

Hangi şehir ve ilçede olursanız olun Dell bilgisayarlarınızı Kütahya Dell Servisi’ne kargoyla gönderebilirsiniz. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır. Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Kütahya Dell Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Kütahya Dell Servisi

 •     Dell Laptop Anakart Tamiri
 •     Dell Laptop Anakart Değişimi
 •     Dell Laptop Ekran Değişimi
 •     Dell Laptop Ekran Kartı Onarımı
 •     Dell Laptop Ekran Kartı Chipset Değişimi
 •     Dell Notebook RAM Yükseltme ve Değişimi
 •     Dell Laptop SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 •     Dell Laptop Notebook Kasa Menteşe Onarımı
 •     Dell Alt ve Üst Kasa Değişimi
 •     Dell Sıvı Teması Temizliği
 •     Dell CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 •     Dell Laptop Pil Batarya Değişimi
 •     Dell Laptop Klavye Onarımı ve Değişimi
 •     Dell Wifi ve Bluetooth Sorunları
 •     Dell Laptop Şarj Soketi, USB ve HDMI Girişi Değişimi
 •     Dell Laptop Format ve Program Kurulumları
 •     Dell BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?