Hoverboard Servisi

 

hoverboard 300x213Elektrikli kaykay ya da ginger olarak da bilinen hoverboard araçlar için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hoverboard Servisi olarak Kawasaki, ZMOS, Smart Balance ve GoMaster gibi tüm markaların tamir hizmetlerini yapıyoruz. Bimar Bilgisayar bünyesinde bulunan servisimiz Ankara’da yer alıyor. Ancak kargoyla tüm Türkiye’ye hitap ediyoruz.

Son dönemde elektrikli scooterlarla birlikte elektrikli kaykaylar (hoverboard) da hızla yaygınlaşmaya başladı. Özellikle gençler parklarda ve AVM gibi büyük kapalı mekanlarda hoverboard kullanmayı çok seviyor. Bu cihazların satışları hızla artarken servis ihtiyacı da büyüyor. İki teker ve iki ayrı motordan oluşan hoverboardlar, gelişmiş fren sistemi ve sensörlere sahip. Elektrikli şarj edilebilen bataryaları ortalama 20 km menzil sunuyor. Maksimum hızları da 12-20 km arasında değişiyor.

Kullanıma bağlı olarak teker ve denge sistemlerinde, şarj  soketlerinde ya da güç besleme entegrelerinde zamanla arızalar meydana geliyor. Belli bir süre sonra Hoverboard batarya değişimi de gerekiyor. Hoverboard Servisi olarak tüm marka ve model elektrikli kaykaylar için tamir bakım onarım ve parça değişimi hizmeti sunuyoruz.

Hoverboard Servisi Profesyonel Hizmet

Bimar Teknik Servishoverboard3 300x154 olarak elektrikli scooter, elektrikli kaykay, hoverboard ve ginger gibi iki tekerli mobil araçlar konusunda uzmanız. Profesyonel ekibimiz arızalı araçlarınızı kısa sürede onararak eski haline getiriyor. Kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümlerimizle tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Hoverboard Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 809 40 40 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

hoverboard2 300x200Elektrikli kaykay ve hoverboard cihazlarınızın arızalanan anakart ve devre kartlarının onarımını da yapıyoruz. Servisimize bıraktığınız da ya kargoyla gönderdiğiniz cihazlarınızın en kısa sürede arıza tespitini yapıyoruz. Daha sonra müşterilerimizi arayıp arıza hakkında bilgi veriyoruz ve maliyet bilgisi paylaşıyoruz. Onaylamanız halinde işleme başlıyoruz. Herhangi bir sebeple iade istenilen cihazlar için arıza tespit ücreti talep etmiyoruz. Güvenli bir sürüş keyfi için elektrikli scooter, elektrikli kaykay ya da hoverboard cihazlarınızı işinin ehli uzman bir servise teslim etmenizi öneriyoruz. Cihazlarınızın rutin bakımlarını ve fren ayarlarını da ihmal etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?