Karaman HP Servisi

hp servisi min 300x194Servisimizde tüm HP laptop, notebook, netbook, masaüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve HP All in One bilgisayarlara (PC) hizmet veriyoruz. Özel Karaman HP Servisi, HP bilgisayarlarınızda karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Orijinal yedek parça kullanıyoruz ve yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. HP servisimizde ekran kartı ve anakart tamiri-değişimi, ekran kartı chipset değişimi, LCD-LED ekran değişimi, fan bakımı-değişimi, kasa menteşe onarımı ve değişimi, format ve BIOS yazılımı gibi tüm donanımsal ve yazılımsal işlemler yapılmaktadır. Tamir onarım fiyatları ve diğer tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Evlerde ve işyerlerinde yoğun şekilde kullanılan laptop ve notebooklar, diğer elektronik aletlere oranla daha sık teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasa bile cihazlara 6 ayda bir fan bakımı ve termal macun değişimi yapılması gerekir. Notebook kullanıcıları, cihazlarını güvenle teslim edebilecekleri, teknik konularda kolaylıkla ulaşıp bilgi alabilecekleri bir servise ihtiyaç duyar. Eski ve köklü yapısıyla Bimar Bilgisayar, Türkiye geneline hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimizle bize cihaz gönderebilirsiniz.

HP Laptop Arızaları

HP laptop ve notebooklarda en sık yaşanan arıza ve sorunlar kısaca şöyle: Ekrana görüntü gelmemesi ve mavi ekran sorunu, ekran kırılması, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa ve menteşe kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, klavye ve touchpad sorunları, hoparlör arızaları, şarj soketi, USB ve HDMI girişlerindeki problemler ile yazılımlar sorunlar. Notebook ve laptoplarınızda meydana gelen tüm arızalar için Karaman HP Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

HP Kasa Menteşe Tamiri

Notebook ve laptoplarda en sık görülen sorunlardan biri de kasa menteşe hasarı ve kırılmasıdır. Düşme, çarpma ya da yoğun kullanım gibi sebeplerde notebook kasalarında ve menteşelerinde çeşitli sorunlar meydana gelir. Karaman HP Servisi olarak notebook kasa menteşe tamiri ve onarım işlemlerinde iddialıyız. Tecrübeli ekibimiz kırılan kasalarınızı plastik kaynak ve plastik enjeksiyon yöntemiyle onararak gerek sağlamlık gerekse görünüm olarak eski haline getirmektedir. Bu işlemleri çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyoruz. Kasa menteşe onarımı, kasa menteşe değişimine göre daha ucuza yapılabilmekte hem de cihazınızın orijinalliği bozulmamaktadır. Kasa menteşe tamirini bir gün içinde yapıp teslim ediyoruz.

HP Tablet Tamiri

Karaman HP Servisi olarak HP markalı tüm tablet bilgisayarlara da tamir, onarım, parça değişimi hizmeti veriyoruz. HP tablet ekran değişimi ve HP tablet batarya değişimi başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz. HP tabletlere, parça değişimlerinin yanı sıra anakart onarımı ve yazılım ve format desteği de veriyoruz.

HP Servisi Cihaz Gönderimi

Hangi şehir ve ilçede olursanız olun HP bilgisayarlarınızı Karaman HP Servisi’ne anlaşmalı kargo şirketimizle gönderebilirsiniz. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır.  Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Karaman HP Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Karaman HP Servisi

 • HP Laptop Anakart Tamiri
 • HP Laptop Anakart Değişimi
 • HP Laptop Ekran Değişimi
 • HP Laptop Ekran Kartı Onarımı
 • HP Laptop Ekran Kartı Chipset Değişimi
 • HP Notebook RAM Yükseltme ve Değişimi
 • HP Laptop SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 • HP Laptop Notebook Kasa Menteşe Onarımı
 • HP Alt ve Üst Kasa Değişimi
 • HP Sıvı Teması Temizliği
 • HP CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 • HP Laptop Pil Batarya Değişimi
 • HP Laptop Klavye Onarımı ve Değişimi
 • HP Wifi ve Bluetooth Sorunları
 • HP Laptop Şarj Soketi, USB ve HDMI Girişi Değişimi
 • HP Laptop Format ve Program Kurulumları
 • HP BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?