hp logo

HP Teknik Servis

HP Notebook Teknik Servis

hp notebook tamiri 300x169 300x169Ankara HP Servisi olarak HP markalı tüm laptoplara, masaüstü bilgisayarlara ve tablet bilgisayarlara özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Tamir, bakım onarım hizmetleriyle ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır.

Servisimizde tüm HP notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız. Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.

HP laptop ve bilgisayarlar için kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, HDD (hard disk), ekran kartı, RAM, klavye, SSD disk değişimi gibi işlemleri yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı HP cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da gerçekleştiriyoruz. Aşırı ısınan, yavaşlayan, performansı düşen HP laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yapıyoruz. Böylece cihazınızın kullanım önrünü uzuyor ve performansını artırıyor. İlerleyen dönemlerde ortaya çıkması muhtemel arızalar da önlenmiş oluyor.

HP Orijinal Yedek Parça

Servisimizde tüm HP cihazlara orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. HP orijinal batarya, orijinal HP ekran değişimi, orijinal HP adaptörlerini en uygun fiyata en hızlı şekilde temin ediyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimlerine de garanti veriyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal HP batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza çok daha maliyetli ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana firmamız gerek kurumsal müşterilerine gerekse Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce son kullanıcı müşterisine çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?