HP Tablet Ekran Değişimi

 

hp tablet2 min 300x186HP Ankara teknik servisi (özel servis) olarak HP tablet ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. HP’nin tüm tablet bilgisayarlarının iç ve dış ekranları ile dokunmatik alan değişimlerini uzman teknisyenlerimizle yapmaktayız. Orijinal parçalarla yaptığımız tablet ekran değişimi için garanti belgesi veriyoruz.

Tablet bilgisayarlar günümüzde PC’lerin ve laptopların yerini almaya başladı. Küçük olmaları ve hafiflikleriyle insanlar tabletlerini sürekli yanlarında bulunduruyor. Sürekli bir yerden başka bir yere taşındıkları için tabletler bilgisayarlarda da tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi sık sık ekran kırılması ya da çatlaması gibi problemler meydana geliyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız teknik servisimizden ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

HP Teknik Servis

Düşme, çarpma, basınca maruz kalma gibi sebeplerle kırılan tablet ekranlarının dokunmatik alanı da zarar gördüğü için tamir edilememekte. Bu durumda cihazın yeniden kullanılabilir hale gelmesi için iç ve dış ekranı ile dokunmatik alanının komple değiştirilmesi gerekiyor. Tabletler çok hassas cihazlar olduğu için ekran değişimlerinin mutlaka orijinal parçalarla ve alanında uzman teknisyenler eliyle yapılması şart.

HP tablet ekran değişimi için Ankara’nın en eski, köklü ve tecrübeli teknik servisi olarak hizmet sunuyoruz. HP Ankara teknik servisimize getirdiğiniz cihazlarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra parça değişimi gerekiyorsa kaliteli ve orijinal yedek parçaları sizin için uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Hem parça değişimleri hem de işçilik için garanti belgesi veriyoruz.

hp tablet min 227x300HP Tablet Ekran Değişimi

Ekran değişimi sonrası cihazınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Ekran değişimini yaptığımız HP tabletinizin ekran çözünürlüğü ve görüntü kalitesinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekranını değiştirdiğimiz HP tabletinizdeki kişisel verileriniz ve ayarlarınız kesinlikle kaybolmaz, silinmez.

Nereden hizmet alırsanız alın ekran değişiminde orijinal ürün kullanıldığından emin olun. Mutlaka işinin ehli ve güvenilir firmaları tercih edin. Ekran değişimi yaptırdığınız teknik servisten garanti belgesini isteyin. Herhangi bir sorun çıktığı takdirde nasıl ve hangi şartlarda hizmet alacağınızı sorun.

Daha detaylı bilgi için HP Ankara teknik servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz ya da bize internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?