HP Teknik Servis

 

hp1 min 300x183

HP teknik servis (özel servis) olarak HP marka tüm laptop ve masa üstü bilgisayarlar ile HP tabletlere teknik servis hizmete veriyoruz. Tüm parça değişimlerinde HP ve teknik servis onaylı orijinal ürünleri kullanıyoruz. HP konusunda uzman teknik ekibimizin işçiliği ve kullandığımız tüm orijinal parçalar için garanti veriyoruz. Bakım ve oranım hizmetlerinin yanı sıra HP marka yedek parçaların satışını da yapıyoruz.

Tüm HP laptop (dizüstü) bilgisayarlar ile tablet bilgisayarların bakım, onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Öte yandan üzerine su dökülen ya da herhangi bir sebeple sıvı teması problemi yaşanan laptopları da uyguladığımız özel yöntemlerle kurtarıyoruz.

Sıvı teması yaşanan cihazınızı derhal kapatın ve bataryasını çıkararak laptopun üzerini pamuklu bir bezle kurulayın. Kesinlikli saç kurutma makinesi ya da elektrikli süpürge ile sıvıyı uzaklaştırmayı denemeyin. Bu tip yöntemler sıvının, cihazın hemen her yanına hızlıca dağılmasına sebep olur.

Üzerine su dökülen HP laptopunuzu mümkün olan en kısa sürede servise getirin. Unutmayın, sıvı temasının ardından cihazınız çalışsa bile oksitlenme sebebiyle ilerleyen zamanlarda geri dönüşü mümkün olmayan zararlar görebilir. Sıvı teması meydana gelen cihazların serviste uygun yöntemler ve uygun kimyasallarla temizlenmesi-kurutulması gerekir.

hp2 min 300x208Öte yandan herhangi bir sebeple kırılan HP laptop ve HP tabletlerinizin LCD LED ekran değişimi işlemlerini de yapıyoruz. HP şarj girişi ve HP şarj soketi onarım ya da değişimi, HP batarya değişimi, HP anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma ve chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi ve HP ekran kartı değişimini de yapıyoruz.

HP Teknik Servis Ankara

Servisimizde HP markalı tüm cihazlarınız için onarım ve parça değişimleri dışında önleyici bakım çalışmalarını da yaptırabilirsiniz. Önleyici bakım yaptığımız cihazlarda aşırı ısınma, yavaşlama ve performans kaybı gibi istenmeyen durumlar ortadan kalkar. Performansı eski seviyesine ulaşan cihazınızda ilerleyen dönemlerde ortaya çıkması muhtemel arızalar da önlenmiş olur.

HP cihazlarınızla ilgili aklınıza takılan tüm sorular için 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilirsiniz ya da bize internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?