Adana HTC Servisi

 

htc servisi min 300x225Servisimizde HTC markalı tüm akıllı telefonlara hizmet verilmektedir. Adana HTC Servisi (özel servis), tecrübeli teknik ekibiyle cihazlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Tüm işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve parça değişimlerine servis garantisi veriyoruz. HTC Teknik Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak kargoyla Türkiye’nin her yanından bize HTC cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Onarım ücretleri ve merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

HTC Telefon Servisi

Adana HTC Servisi olarak HTC telefonlar için verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyle: HTC ekran değişimi, HTC batarya değişimi, HTC mikrofon ve ahize sorunları, HTC şarj soketi ve şarj bordu değişimi, HTC şebeke çekmiyor arızası, HTC anakart ve işlemci arızaları, HTC kasa ve kapak değişimleri, HTC sıvı teması onarımı, HTC yazılım güncelleme. Düzce HTC Servisimizde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Onarım ve parça değişimi gibi tüm işlemleri, uluslar arası standartlara uygun ve firma onaylı cihazlarla yapıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz HTC Modelleri

Adana HTC Servisi olarak hizmet verdiğimiz HTC telefon modellerinden bazıları şöyle: HTC Desire 300, HTC Desire HTC Desire 500, Desire 610, HTC Desire 616, HTC Desire 620, HTC Desire 626, HTC Desire 728, HTC Desire 816, HTC Desire 816G, HTC Desire 820, HTC Desire 826, HTC Desire 828, HTC Desire 830, HTC Desire Eye (4), HTC One M10, HTC ONE, HTC ONE M7, HTC ONE, HTC ONE M8, HTC ONE M8 Mini, HTC One M9, HTC One M9 Plus, HTC One A9, HTC One E8, HTC One E9, (4) HTC U Play, HTC U Ultra, HTC U11, HTC U11 Plus.

Adana HTC Servisi Cihaz Gönderimi

Ankara’nın en eski ve köklü cep telefonu bilgisayar teknik servislerinden biriyiz. Bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce cihazın onarımını yaptık. Hangi şehir ve ilçede olursanız olun HTC telefonlarınızı Adana HTC Servisi’ne kargoyla gönderebilirsiniz. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

EFT ve Havale ile Ödeme

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır. Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Testlerden geçirilen telefonlarınız hazır hale getirilir. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Adana HTC Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?