HTC Teknik Servis

Tüm HTC marka akıllı telefonlarınız tamir, servis ve bakımı ile ilgili hizmet veriyoruz. HTC teknik servis olarak tüm modellerin parçalarını temini servsimiz tarafından sağlanmaktadır. HTC akıllı telefonunuzda oluşan teknik sorunlar ile ilgili 0312 435 40 40 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

HTC One, HTC Desire, HTC U serisi ve diğer tüm modeller ile ilgili yaşamız olduğunuz ekran kırılması, dokunmatik arızaları, sıvı teması, donma, açılmama, ekran kilidi unutulması gibi birçok teknik servis işlemlerini HTC teknik servisi olarak gidermekteyiz. HTC teknik serivisi olarak kullanılan tüm parçlar orijinal ve garantilidir.

HTC teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetler;

HTC Dokunmatik değişimi

HTC Ekran Değişimi

HTC Kasa değişimi

HTC Şarj soketi tamiri

HTC Batarya tamiri

HTC Şarj aleti tamiri

HTC tamiri

HTC virüs temizleme

HTC yazılım problemleri

HTC sense durduruldu arızası ve diğer tüm işlemleri servisimizde sunmaktayız.

htc erkan değişimi

htc erkan değişimi

HTC Ekran Değişimi

HTC teknik servisi olarak ekranlarınızın tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın ekranının kırılması halinde servisimiz ile 0312 435 40 40 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Servisimiz size en uygun fiyatı sunar ve en kaliteli hizmet alabilmeniz için uzman ekiplerimiz tarafından cihazınız kontrol edilir. HTC teknik servisi olarak cihazınız ekran tamir işlemi yapıldıktan sonra bir takım testlerden geçerek size teslimi yapılmaktadır.

htc şarj soketi değişimi

htc şarj soketi değişimi

HTC Şarj Soketi Değişimi

HTC teknik servisi olarak tüm modellerin şarj soketi değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınız şarj olmuyor, yavaş şarj oluyor veya bazen şarj oluyor bazen olmuyorsa, cihazınız şarj olurken çok ısınıyor veya bunun gibi sorunlar mevcutsa cihazınızın şarj soketi arızalı demektir. Bu tarz durumlarda servisimiz ile 0312 435 40 40 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

htc batarya değişimi

htc batarya değişimi

HTC Batarya Değişimi

Telefonunuzun bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyor ve günde birden fazla şarja takıyorsanız,
Şarjınız %80 – %90 civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,
Telefon ile konuşuyorken birden telefonunuz kapanıyorsa,
Bataryanız şişmiş ise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılır),
Cihazınız şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,
Telefonunuz şarjda iken birden kapanıp açılıyorsa,
Konuşurken, bir uygulama kullanırken ya da durduk yere telefonunuz kapanıyor ve bir daha açılmıyorsa teknik servisimize cihazınıza getirebilirsiniz.