htc logo 150x84

HTC Teknik Servis

Tüm HTC marka akıllı telefonlarınız için tamir, servis ve bakım hizmeti veriyoruz. HTC teknik servis olarak tüm modellerin orijinal ya da firma onaylı kaliteli yedek parçalarını temin edip en kısa sürede cihazınızın tamirini yapıyoruz. HTC akıllı telefonunuzda meydana gelen teknik sorunlar ile ilgili 0312 435 40 40 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

HTC One, HTC Desire, HTC U serisi ve diğer tüm modeller ile ilgili yaşamız olduğunuz ekran kırılması, dokunmatik arızaları, sıvı teması, donma, açılmama, ekran kilidi unutulması gibi birçok teknik servis işlemlerini HTC teknik servisi olarak yapmaktayız. HTC telefon ekran değişimi ve HTC batarya değişimi başta olmak üzere ağırlıklı olarak orijinal yedek parça kullanarak yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

HTC teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetler;

HTC Dokunmatik değişimi

HTC Ekran Değişimi

HTC Kasa değişimi

HTC Şarj soketi tamiri

HTC Batarya tamiri

HTC Şarj aleti tamiri

HTC tamiri

HTC virüs temizleme

HTC yazılım problemleri

HTC sense durduruldu arızası ve diğer tüm işlemleri servisimizde sunmaktayız.

HTC Ekran Değişimi

htc ekran de%C4%9Fi%C5%9Fimi 150x150HTC teknik servisimizde HTC markalı tüm cihazların ekran değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın ekranının kırılması halinde servisimiz ile 0312 435 40 40 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Servisimiz size en uygun fiyatı sunar ve en kaliteli hizmet alabilmeniz için uzman ekiplerimiz tarafından cihazınız kontrol edilir. Ekranı değiştirilen cihazınızlarınız, bir takım testlerden geçirildikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?