HTC Desire Teknik Servis

 

HTC Desire teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Servisimizde yapılan ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. HTC Desire serisi telefonlar için yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

htc desire min 300x173

HTC teknik servis (özel servis) kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. HTC Desire akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

HTC Desire Ekran Değişimi

HTC Desire teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonunuzun görüntü ve çözünürlük kalitesi, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için HTC Desire telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

HTC Desire ekran değişimi ve HTC Desire batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. HTC Desire teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

HTC teknik servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize bıraktığınız ya da anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve tamir fiyatı belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

HTC Desire En Sık Görülen Arızalar

Ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke var, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor, şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, hoparlörden ses gelmiyor, telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor, sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, hafıza kartını okumuyor.

htc desire 2 min 300x300HTC Desire Teknik Servis

  • HTC Desire orijinal ekran değişimi
  • HTC Desire orijinal batarya (pil) değişimi
  • HTC Desire şarj soketi tamiri ve değişimi
  • HTC Desire mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • HTC Desire açma kapama butonu değişimi
  • HTC Desire kamera tamiri ve değişimi
  • HTC Desire kasa değişimi
  • HTC Desire wifi tamiri ve değişimi

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?